• 0

У Кінопалаці "Салют" підбили підсумки конкурсу малюнку на честь Дня Рятівника

У Кінопалаці "Салют" підбили підсумки конкурсу малюнку на честь Дня Рятівника 19 вересня в приміщенні кінопалацу «Салют» відбулося підбиття підсумків конкурсу малюнків на тему «Рятівники серед нас» до дня Рятувальника. Конкурс був ініційований Світланою Трофімовою. Участь у конкурсі брали учні шкіл міста Черкаси. Партнером заходу став Кінопалац «Салют».
Гарним подарунком для учасників конкурсу був перегляд 3D мультфільму «Замбезія», а переможці конкурсу «Рятівники серед нас» отримали грамоти за І, ІІ і ІІІ місця від С. Трофімової та безкоштовні запрошення на додатковий перегляд будь-якого фільму від Кінопалацу «Салют».
«День рятувальника України - професійне свято всіх працівників Міністерства надзвичайних ситуацій України, - сказала Світлана Трофімова.- Ці сміливі хлопці найчастіше є останньою надією для тих, хто потрапив в біду при землетрусах, повенях, аваріях або пожежах. Щороку завдяки злагодженій роботі МНСівців по всій країні рятуються тисячі життів! І ви, хлопці та дівчата,у своїх роботах показали на які подвиги здатні ці люди. З ваших робіт я побачила, що надавати допомогу можуть не тільки дорослі люди, але й діти: вони рятують наших маленьких друзів-тварин, трапляється, що діти простягають руку допомоги в потрібний момент і дорослим людям. І все це добре видно у ваших малюнках. Тому це також і ваше свято. Я всіх вітаю з цим святом, бажаю щастя, здоров’я, добра. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах! А найкращі роботи конкурсу будуть виставлені в приміщенні міського центру розвитку ім. Кулика.
У Кінопалаці "Салют" підбили підсумки конкурсу малюнку на честь Дня Рятівника
20.09.2012 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter