• 0

Депутат облради Трофімова отримала другий орден Великомучениці Варвари

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нещодавно вручив у столиці депутату черкаської обласної ради Світлані Трофімовій орден Великомучениці Варвари.
- Орден Святої Великомучениці Варвари церква вручає жінкам, які сприяють утвердженню Української Помісної Православної Церкви і відродженню духовності в Україні, - говорить Патріарх.
Світлана Трофімова вже вдруге отримує орден Великомучениці Варвари за сприяння утвердженню УПЦ. Саме такою діяльністю Світлана Владиславівна займається вже протягом 10 років. Вона впевнена, що справи, які робляться від щирого серця – завжди на благо. Жінка переконана, що цей орден – також і заслуга черкащан, які звертались до неї, як до депутата. За її словами, люди самі не тільки розповідають їй, як депутатові, про проблеми, але й діляться шляхами їх вирішення, висувають численні ідеї.
- Я звертаюся до владики Іоана, запитую, що необхідно відремонтувати у храмі, чи, можливо, новий розпис зробити на стінах. Владика нещодавно побував у Римі та побачив розпис, який нині прагне відтворити на стінах Свято-Троїцького храму, - розповідає Світлана Трофімова. – Коли прагнення допомоги йде від душі, згодом Бог повертає це добро як великий згусток енергії. Я була приємно здивована, коли владика Іоан повідомив мені, що вчергове мені вручать цю нагороду.
Депутат облради Трофімова отримала другий орден Великомучениці Варвари

- Багато справ Світлана зробила ще і для людей із соціально вразливих верств, коли брала участь у заходах, які проводила церква для тих, кому немає до кого звернутися по допомогу і кому ця допомога конче потрібна, - говорить митрополит Черкаський і Чигиринський УПЦ КП Іоан.
Це вже 5-й орден, який отримала Світлана Владиславівна у галузі відродження духовності. Проте сама жінка каже, що працює зовсім не заради нагород.
17.09.2012 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter