• 0

Губський вирішував проблеми Канівщини та вітав канівчан зі святом

Проблеми дошкільної та шкільної освіти стали однією з пріоритетних тем, які обговорював з освітянами під час своєї робочої поїздки Канівщиною народний депутат України Богдан Губський.
Парламентарій відвідав канівські дитсадочки та школи – ДНЗ «Зайчик, « Віночок», «Дударик», «Садко», школу – інтернат, школу – гімназію імені Івана Франка, загальноосвітню школу № 4. Нардеп поцікавився проблемами освітян, матеріально – технічним забезпеченням шкіл, адже це – один із аспектів освітніх програм Богдана Губського «Розумна дитина» та «Школа майбутнього».
Губський вирішував проблеми Канівщини та вітав канівчан зі святом

В рамках цих програм всі школи та садочки Канева народний депутат відвідав особисто, кожен із закладів свого часу отримав мультимедійні центри, комп’ютери, та іншу сучасну техніку, яка дасть можливість впроваджувати передові технології навчання. Цікавиться парламентарій і господарськими питаннями – він єдиний з народних депутатів надав дієву допомогу навчальним закладам Канева, будівлі та території яких постраждали внаслідок цьогорічного липневого буревію. Богдан Губський продовжує вивчати, чим живуть освітяни нині, перетворюючи проблемні питання в свої законодавчі ініціативи. Цього разу парламентарій отримав доручення від колективів канівських дитсадків – посприяти, аби нарешті вступили в дію нові штатні розписи, адже майже в кожному колективі є проблема додаткових нових ставок , так, в ДНЗ «Садко» немає ставки фізкультурника, комірника, прибиральниці.
« Наразі нові штатні розписи для дитсадків вже затверджені, Верховна Рада за це проголосувала, але вони не вступили в дію. Я хочу добитися, аби гроші на це були нарешті виділені, а дитсадочки отримали додаткові ставки та кошти», - коментує проблему народний депутат.
Губський вирішував проблеми Канівщини та вітав канівчан зі святом

Далі нардеп провів низку зустрічей з громадами сіл Литвинець, Ліпляве, Келеберда, Прохорівка, Сушки. Однією з найголовніших спільних проблем в мешканців цих сіл є низька плата за земельні паї, які люди здають в оренду. В зв’язку з цим Богдан Губський планує подати відповідний законопроект, згідно з яким плата за паї має бути до п’ятнадцяти відсотків, а не два – три, як це є нині.
В суботу, 15 вересня, народний депутат вітав канівчан з Днем міста – Канів святкував свою 964- ту річницю з дня заснування.
«З Каневом я познайомився більше тридцяти років тому, під час шкільної екскурсії, і з тих пір це місто стало одним із моїх улюблених місць на землі. Я щасливий з того, що Доля подарувала мені можливість бувати тут знову і знову, спілкуватися з цими прекрасними людьми – і в будень, і в свята», - зазначив народний обранець.
Губський вирішував проблеми Канівщини та вітав канівчан зі святом

Богдан Губський привітав канівчан не лише красивими словами – найкращим подарунком до Дня міста для канівчан став звіт депутата про зроблену ним роботу в галузі освіти, культури, соціального захисту, медицини, життєдіяльності міста.
Народний обранець більшу частину святкового дня в Каневі оглядав виставку канівських майстрів народної творчості, вироби вихованців канівських шкіл та спілкувався з канівчанами.
Нардеп поспілкувався з мешканцями Канева, навіть в святковій атмосфері обговорив низку болючих для канівчан питань та обіцяв посприяти їх вирішенню.
17.09.2012 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter