• 0

В Ощадбанку запровадили новий сервіс для реєстрації радянських вкладників

В Ощадбанку запровадили новий сервіс для реєстрації радянських вкладниківДля максимальної зручності вкладників Ощадбанку колишнього СРСР, дані про яких внесено до «Реєстру вкладників заощаджень громадян» та які ще не пройшли процес актуалізації своїх даних, Ощадбанк запровадив новий сервіс IVR-актуалізація.
В Ощадбанку інформують, що у вересні очікується нова хвиля телефонних дзвінків. Для того, щоб мінімізувати навантаження на телефонні лінії контакт-центру, а також зробити телефонне спілкування вкладників з банком більш швидким і зручним, і було введено IVR-сервіс.
Відтепер для отримання дати і часу проведення актуалізації за допомогою сервісу IVR вкладникам необхідно зателефонувати за номером 0-800-212-000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні) або (044)364-21-21 (за тарифами «Укртелекому»), обрати меню «Автовідповідач» та, прослухавши повідомлення, ввести інформацію про свою дату народження та цифрове значення номера паспорта. Лінія працює цілодобово.
У банку впевнені, що IVR – це ще один сучасний банківський сервіс, який не лише економить час клієнтів, а й робить їхнє обслуговування швидким та комфортним, повідомляє Урядовий портал.
04.09.2012 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter