• 0

Педагоги й культпрацівники з села Крупське побували в Києво-Печерській Лаврі

Продовжується реалізація просвітницько–культурної програми, ініційованої народним депутатом України Богданом Губським. Програма «Освіта і духовність» започаткована минулого року і спрямована на культурне та духовне збагачення жителів Черкащини. У рамках програми - безкоштовні екскурсії до столиці: відвідини провідних столичних театрів, історичних та духовних пам’яток України. Мешканці Золотоніщини, Чорнобаївщини, Драбівщини, Канівщини, міст Золотоноша та Канів вже мали можливість взяти участь у таких поїздках. Цієї суботи побувала в Києві і громада села Крупське, що на Золотоніщині. Золотонісці переглянули виставу одного зі столичних театрів , пройшли з екскурсією Києво – Печерською Лаврою та поспілкувалися з народним депутатом.
- Я у Києві вперше, так склалося, що ніколи за все життя не доводилось бувати у столиці. А тут – така чудова нагода. Спасибі народному депутатові. Він часто відвідує наше село – ось і навесні 8 Березня вітав нас концертом, квітами і подарунками, а сьогодні запросив до Києва. Гарні спогади повезу додому, розповідатиму сусідам, - ділиться враженнями Надія Бесараб, мешканка Крупського.
Програма «Освіта і духовність» вже отримала позитивну оцінку з боку вчителів, працівників культури, та громад сіл загалом.
Колишня вихователь місцевого дитсадочка з 30 – річним досвідом Віра Яременко теж вперше на території Києво – Печерської Лаври, і вважає такі поїздки просто необхідними для працівників дошкільної та шкільної освіти, адже духовне виховання, як і сам процес навчання – важлива складова в роботі педагога. А ще Віра Володимирівна подякувала народного депутата за попередню роботу для мешканців села - зокрема в Крупському свого часу саме завдяки Богдану Губському з’явився «блакитний вогник» - село газифікували.
Сам народний депутат вважає, що програма «Освіта і духовність» та, зокрема, безпосереднє спілкування з людьми, допомагає і йому краще дізнаватися про проблеми людей та сіл Черкащини загалом.
21.05.2012 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter