• 0

Працівникам прокуратури видадуть нові посвідчення із сучасним захистом

За інформацією Мінюсту, протягом 2012 року працівники прокуратури отримають нові посвідчення, виготовлені за допомогою сучасних технологій захисту. Урядову постанову, якою затверджено нове положення про службове посвідчення працівника прокуратури та його зразок, Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні, 10 травня 2012 року, на своєму засіданні.
Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, проект постанови був розроблений Міністерством юстиції з огляду на застарілість попереднього положення про службове посвідчення працівника прокуратури. Опис старого посвідчення був затверджений Постановою Президії Верховної Ради України понад 20 років тому, ще у грудні 1991 року, та не відповідав сучасним вимогам, які висуваються до захисту документів.
З метою усунення можливостей підробки та неправомірного використання службового посвідчення працівника прокуратури Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо виготовлення бланків нового посвідчення із застосуванням сучасних технологій захисту.
Виготовлення нових посвідчень буде здійснене в межах бюджетних асигнувань на 2012 рік, що призначалися для виготовлення посвідчень працівникам прокуратури.
16.05.2012 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter