• 0

«Фронт Змін» і «Батьківщина» підписали Декларацію Єдності

Партії «Фронт Змін» і «Батьківщина» cформують на парламентських виборах єдиний список на чолі з Юлією Тимошенко та Арсенієм Яценюком. Про це наголошено в Декларації Єдності, оголошеній під час прес-конференції Арсенія Яценюка та першого заступника голови ВО «Батьківщина» Олександра Турчинова в понеділок, 23 квітня.
Від імені партії ВО «Батьківщина» Декларацію Єдності підписала її лідер Юлія Тимошенко, від імені «Фронту Змін» - лідер партії Арсеній Яценюк.
У Декларації наголошено, що «Фронт Змін» та ВО «Батьківщина» сформують спільний список на виборах та узгодять кандидатів у депутати в мажоритарних округах. «Законодавство забороняє участь блоків у виборах, тому єдиний список буде сформований на основі партії «Батьківщина» як найбільш рейтингової опозиційної сили. Його очолять Юлія Тимошенко і Арсеній Яценюк як найбільш рейтингові опозиційні політики», - заявлено в документі.
«Зараз надзвичайно відповідальний момент, який визначатиме майбутнє України: або в сім’ї вільних європейських націй, або серед тоталітарних режимів та держав-ізгоїв. Український народ має право жити у вільній, демократичній, заможній країні. Обов’язок Об’єднаної опозиції – зробити все для того, щоб це відбулося. Ми готові довести, що спільна мета може бути вищою за особисті амбіції», - йдеться в декларації.
«Для всіх демократичних партій настав час зрозуміти, що сьогодні немає окремих інтересів та окремих пріоритетів. Є один інтерес і один пріоритет – Українська демократична держава і людина як найвища цінність», - підкреслено в документі.
Об’єднана опозиція сформує у новій Верховній Раді демократичну більшість, наголошено в Декларації Єдності: «Ми обмежимо всевладдя Януковича і повернемо владу українському народу. Наше об’єднання має стратегічний характер – після парламентських виборів ми продовжимо спільно працювати і забезпечимо перемогу демократичних сил на виборах президента».
Юлія Тимошенко та Арсеній Яценюк закликали український народ підтримати Об’єднану опозицію. «Віримо і впевнені, що вже восени цього року український народ підтримає Об’єднану опозицію для того, щоб разом творити нову, справедливу Україну», - заявили лідери партій «Фронт Змін» та «Батьківщина».
«Те, що сьогодні підписана декларація єдності між політичною партією «Фронт Змін» та ВО «Батьківщина» – це дуже знаковий момент. Для мене дуже важливо те, що під цією декларацією стоїть особистий підпис Юлії Володимирівни. Наші стосунки не завжди були безхмарними, але ми зробили дуже серйозні висновки. Ми це все залишили в минулому задля майбутнього нашої держави. Перемовини завершені. Ми ідемо на базі ВО «Батьківщина» єдиним фронтом для перемоги України. Номер один в списку є Юлія Тимошенко», - заявив під час прес-конференції Арсеній Яценюк.
Він підкреслив, що до складу Об’єднаної опозиції вже увійшли шість політсил: «Батьківщина», «Фронт Змін», Народний рух, «Народна самооборона», «За Україну!» та ПРП. Проте «двері об’єднаної опозиції відкриті для всіх, хто насправді поділяє принципи і цілі об’єднаної опозиції, хто не боїться сьогоднішньої влади, хто готовий до великих звершень і до того, щоб у цій вкрай складній ситуації йти і перемагати», заявив він.
Лідер «Фронту Змін» повідомив, що «із сьогоднішнього дня працює єдиний об’єднаний штаб, який робитиме все для того, щоб Об’єднана опозиція отримала більшість у новій Верховній Раді України». Головою центрального виборчого штабу Об’єднаної опозиції стане Олександр Турчинов.
Разом із об’єднанням політичних сил, опозиція ініціює об’єднання громадських організацій, повідомив під час прес-конференції Олександр Турчинов. «Об’єднана опозиція планує створити потужний єдиний фронт громадських організацій, що буде сформований на базі Громадської організації «Фронт Змін», - наголосив він.
Також, підкреслив Арсеній Яценюк, усі депутати від ВО «Батьківщина» вступлять до Громадської організації «Фронт Змін».
Лідер «Фронту Змін» повідомив, що 12 травня відбудеться Форум Об’єднаної опозиції, на якому буде презентована програма змін від Об’єднаної опозиції.

Фронт Змін
23.04.2012 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter