• 0

Виробники ліків за 6 місяців мають привести у відповідність до нових Ліцензійних умов матеріально-технічні бази

За інформацією прес-служби Державної служби України з лікарських засобів, суб’єкти господарської діяльності мають привести у відповідність свою матеріально-технічну базу згідно з новою редакцією Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами» протягом 6 місяців. На цьому акцентували увагу представники Державної служби України з лікарських засобів під час відео-наради з територіальними органами.
У вступному слові перший заступник Голови Держлікслужби України І.Б. Демченко зазначила, що планується організація навчання вимогам Належної практики дистрибуції (GDP) та Належної практики зберігання (GSP) працівників центрального апарату та територіальних органів Держлікслужби України.
Особливу увагу під час наради приділили заповненню уніфікованих форм актів, а саме Акту перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарських засобів (додаток 5 до Порядку контролю) та Акту перевірки додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів, роздрібної торгівлі лікарськими засобами(додаток 4 до Порядку контролю).
Як звернули увагу фахівці департаменту, з 29 грудня 2011 року в Україні запроваджено актуалізовані уніфіковані форми актів, деякі з пунктів яких заповнює власноруч сам суб’єкт господарювання, не звертаючись для цього до якихось державних установ.
Запровадження таких уніфікованих форм актів сприятиме збільшенню прозорості процедури контролю додержання вимог Ліцензійних умов.
24.01.2012 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter