• 0

Податкова заблокувала роботу Rozetka.UA

Сайт найбільшого інтернет-магазина України Rozetka.UA недоступний.
Як стало відомо AIN.UA, наразі у хостингову компанію Mirohost прийшли представники податкової інспекції з метою вилучити сервери інтернет-магазина.
Як пише watcher.com.ua, ТОВ "Розетка.уа" звинувачують в ухиленні від сплати податків на суму близько 8 мільйонів гривень.
В Єдиному державному реєстрі судових рішень "Українська правда" виявила низку постанов Окружного адміністративного суду Києва та Київського апеляційного адміністративного суду.
Як вбачається з даних постанов, ТОВ "Розетка.Уа" оскаржувало дії Державної податкової інспекції у Печерському районі Києва, яка провела документальну невиїзну перевірку фірми та склала акт від 16 травня 2011 про результати такої перевірки.
На думку "Розетки.Уа", податкова не мала підстав для проведення перевірки.
У свою чергу представники ДПІ зазначали, що перевірка була проведена у зв'язку з ненаданням пояснень та документальних підтверджень ТОВ "Розетка.Уа" на письмовий запит ДПІ, а також акту про неможливість вручення повідомлення та наказу про проведення перевірки посадовим особам фірми, у зв'язку з їх незнаходженням за юридичною та фактичною адресою.
Суд першої інстанції відмовив "Розетці.Уа". 6 лютого 2012 фірма програла й апеляцію.
Українська правда
19.04.2012 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter