• 0

Губський: добиватимуся, щоб ветерани отримували всі гроші, які гарантує їм держава

Понад чотирьох тисяч пасхальних подарунків вручив працівникам соціальної сфери та ветеранам Лівобережжя та Канівщини народний депутат України Богдан Губський, два дні працюючи на Черкащині. Лише за перший день робочої поїздки Чорнобаївщиною, Драбівщиною та Золотоношею нардеп відвідав дев’ять закладів соціальної сфери, вивчив проблеми установ та зустрівся з сотнями людей. Зокрема, нардеп зустрівся з колективами та пацієнтами Гельмязівської (Золотоніський район), Іркліївської ( Чорнобаївський район) і Шрамківської (Драбівський район) лікарень та взяв участь у засіданні Президії та зібранні активу ветеранів міста Золотоноша. Народний обранець опікується проблемами ветеранів та людей похилого віку протягом тривалого часу.
- Спілкування з ветеранськими організаціями дає мені можливість дізнатися проблеми цих людей. Серед ключових – виплати дітям війни. Свого часу Верховна Рада ухвалила відповідний Закон, але , як показало спілкування з людьми, наразі він дотримується неповною мірою або частково. Тому я, як народний депутат, буду добиватися, щоб всі люди, які належать до цієї категорії, отримували гроші, які їм гарантує держава, - коментує народний депутат України Богдан Губський.
Нардеп підкреслив, що ветерани озвучили йому низку проблем не лише приватного чи суто вікового характеру, а й життєдіяльності міста взагалі – це і реконструкція очисних споруд, і питання водоочищення, і проблему освітлення. Всі ці накази людей старшого покоління нардеп планує ретельно вивчити із залученням фахівців та найближчим часом втілити у життя.
Також народний депутат в рамках програми «Здоров’я нації» відвідав три лікарні Лівобережжя, ознайомився з їхніми спільними та індивідуальними потребами та принагідно привітав персонал лікарень та людей, які на той час проходили стаціонарне лікування, з наступаючим святом Великодня. Другий день роботи на окрузі розпочався з села Степанці на Канівщині – тут Богдан Губський зустрівся з представниками місцевого самоврядування та відвідав територіальний центр обслуговування одиноких престарілих громадян. За словами голови Степанецької сільської ради Віри Ласкавої, народний депутат системно опікується мешканцями сільської місцевості та їх селом зокрема. Менше місяця тому Богдан Губський вже був у Степанцях - школу оснастив сучасним мультимедійним комплексом та відвідав з подарунками місцевий дитсадок. Сьогодні завітав ознайомитись з більш глобальними проблемами сільської громади. « Під час нашої розмови з нардепом ми озвучили йому низку нагальних проблем – це питання бюджету села, ремонту доріг, вивозу сміття, реставрації сільської церкви. Проблем достатньо, як і в кожному селі. Сподіваємось і в подальшому на підтримку цього депутата», - говорить Віра Петрівна.
Робочий день депутата у Каневі тривав до пізнього вечора. Богдан Губський провів низку зустрічей в міському Будинку культури – спочатку відбувся діалог з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому, потім – з ліквідаторами Чорнобильської аварії (в Каневі проживає 900 ліквідаторів та 22 тисячі постраждалих від аварії на ЧАЕС). Особливе занепокоєння чорнобильців викликає державна політика, спрямована на відміну пільг, несправедливе встановлення розміру пенсій, тощо. Непроста розмова відбулася і з людьми похилого віку - ветеранами, інвалідами Великої Вітчизняної війни та дітьми війни. Старенькі просили нардепа допомогти як у приватних справах, так і відрегулювати вирішення їх проблем на законодавчому рівні – це і забезпечення ліками, і мізерні пенсії, і невиплати гарантованих державою компенсацій.
Дуже продуктивною виявилася зустріч з місцевими освітянами, в якій взяло участь близько cотні педагогів. Вчителі канівських шкіл та вихователі дитсадків спільно з нардепом обговорили його власні освітні програми – «Розумна дитина», «Школа майбутнього» , «Освіта і духовність» та внесли кілька пропозицій щодо їх змістового наповнення та шляхів реалізації. До порад освітян народний депутат прислухався та пообіцяв активніше їх долучати до цих та інших освітніх проектів, які він планує реалізувати найближчим часом.
Губський: добиватимуся, щоб ветерани отримували всі гроші, які гарантує їм держава

Насамкінець візиту Канівщиною Богдан Губський завітав у гості до канівчанина Петра Андрійовича Мельниченка. Чоловік, який пропрацював все життя будівельником та виховав п’ятеро синів та п’ятеро дочок, саме відзначав свій день народження – 90 років. Нардеп випадково дізнався про це на одній із попередніх зустрічей. Богдан Губський побажав ювілярові міцного здоров’я і довгих років життя, « адже саме такі люди є прикладом для сучасників та прийдешніх поколінь».
13.04.2012 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter