• 0

Богдан Губський : маленьким селам бракує державної підтримки

Мешканці сіл Антипівка та Богдани зустріли в Києво - Печерській Лаврі одне з найбільших православних свят – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Це стало можливим завдяки діючій культурно - освітній програмі «Освіта і духовність», яку ще минулого року започаткував та успішно реалізує на Черкащині народний депутат України, голова Ради Фонду інтелектуальної співпраці «Україна XXI століття» Богдан Губський. У таких просвітницьких поїздках вже побували сотні працівників соціальної сфери села Лівобережжя та Канівщини.
Крім відвідання закладів культури та осередків духовності, вчителі та медики мають змогу поспілкуватися з народним обранцем не лише на окрузі, а й у столиці, поділитися з ним своїми проблемами. У Богданах, а це одне з найвіддаленіших сіл Золотоніщини, це, наприклад, відсутність доріг.
Мені дуже приємно, що це велике православне свято я зустрічаю на території такої духовної святині українського народу, як Києво - Печерська Лавра з мешканцями Богданів та Антипівки , - ділиться своїми враженнями Богдан Губський. - Це невеликі села, але від того проблем мають не менше. Держава інколи забуває про них. Наприклад, мешканці Богданів поскаржилися, що через страшенно погані дороги ледве виїхали до столиці. Тож я як народний депутат вважаю, що сьогодні необхідно змінити акценти державної політики і допомагати не там, де все добре, а там, де справді є проблеми. Державні кошти потрібно вкладати в розвиток добробуту тих сіл, де невеликі школи, погані дороги, відсутність газифікації. Тож ті проблеми, які мені сьогодні озвучили мешканці Золотоніщини, я вивчу та постараюсь вирішити найближчим часом, - запевнив народний депутат.
У свою чергу, селяни дякували народному обранцю за турботу про мешканців села, зокрема за програму «Освіта і духовність», реалізація якої наразі триває.
09.04.2012 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter