DataLife Engine > Політика > Криворізька підступність проти традицій Лисянського народного театру

Криворізька підступність проти традицій Лисянського народного театру


30-09-2021, 17:15. Разместил: victor
Яскравий перфоманс влаштували сьогодні в Києві мер Черкас Бондаренко й голова ОДА Скічко. Ще з позавчора Анатолій Васильович почав розповідати, що на 30 вересня його запрошено до участі в Конгресі регіональних та місцевих влад у Києві. Мова на Конгресі за участі Володимира Зеленського мала йти про ціни на тепло в новому опалювальному сезоні. Зокрема, як формувати тарифи в умовах різкого зростання ціни на газ в Європі.

Проте Бондаренка на Конгрес не пустили. Про що він сьогодні зранку, спересердя, тримаючи в міцній долоні селфі-палку, розповів у відеозверненні до черкащан.
Криворізька підступність проти традицій Лисянського народного театру

– Перебуваю у відрядженні. Приїхав на конгрес під головуванням президента. Мене немає у списках запрошених. Охоронці не впустили. Отакий діалог проходить на початку опалювального сезону. Виїжджаю назад у Черкаси. Убив купу часу невідомо на що, - сказав Анатолій Васильович.

Буквально впродовж години після цього ситуацію прокоментував голова Черкаської ОДА Скічко.

- Анатолій Бондаренко опублікував відео у своєму FB, що його не пустили на засідання Конгресу місцевих і регіональних влад. Це – неправда! Він є у списку запрошених як міський голова Черкас. Я зараз перебуваю у КВЦ «Парковий», - заявив О. Скічко.
Криворізька підступність проти традицій Лисянського народного театру

- Анатолію Васильовичу, у Вас щось із телефоном, не берете слухавку останні півгодини, тому звертаюсь тут: до засідання ще година, Ви на нього цілком встигаєте.


Ймовірніше за усе, в даному випадку майже правду сказав як мер, так і голова ОДА. Пригадаймо, як трохи більше місяця тому, 22 серпня, мера Києва Віталія Кличка (стосунки Кличка з ОП та персонально Зеленським – ще гірші, ніж у Бонда) президентська охорона не допустила зустрічати канцлера Німеччина Ангелу Меркель на летовищі у Борисполі. Привід було озвучено той самий: пане Кличко, вас немає у списках…

Щоправда, Кличко не розгубився й почав знімати відео. А Бондаренко, попри те, що ходить з селфі-палкою усюди, крім як до вбиральні, - відео не зробив. Швидше за все, не зорієнтувався у вороже налаштованому середовищі. Психологічної стійкості в стресових ситуаціях екс-чемпіона світу з боксу Кличка у мера Черкас поки що немає.

Тобто, це таке стандартне «зе-опускалово» для Кличка, Бондаренка…Взагалі для всіх, хто не стоїть перед «зеленими» по стійці «струнко».

Але коли розлючений мер Черкас відео про недопуск на Конгрес оприлюднив, в гру увійшов Скічко. Відведену йому роль в «опускалові» Бондаренка він зіграв на тверду «четвірку». Якби прізвище Бондаренка в переліку запрошених на захід було між А та В, - все точно, версія Скічка відповідає дійсності. А коли воно знаходиться після «Яценко, Яцко, Ященко…» (див. фото), то його очевидно внесли за хвилину до заяви Скічка. І це – чистий «розводняк».
Криворізька підступність проти традицій Лисянського народного театру

Розрахунок президентської сторони, що Бондаренко образиться, вимкне телефон і поїде геть виправдався. Хоча Анатолію Васильовичу, як представнику 275-тисячного обласного центру, очевидно слід було взяти себе в руки та повернутися до Києва…

До речі, під час Конгресу було підписано меморандум між КМУ, Нафтогазом та місцевими громадами.

У документі передбачено, що

- тарифи на тепло і гарячу воду в цьому опалювальному сезоні залишаться на рівні попереднього року;
- буде забезпечено безперебійне постачання газу як в оселі, так і для об’єктів соціальної інфраструктури;
- держава фінансово підтримає місцеві громади у вигляді субвенції вже з четвертого кварталу цього року.

Тобто, Президент Зеленський зробив саме те, чого вимагав від центральної влади мер Черкас. Але – без мера Черкас…

Така вона - криворізька підступність проти традицій Лисянського народного театру.

Олександр Арабач

Провінція

Вернуться назад