Леопольде, виходь!

Леопольде, виходь!Напевне, вперше за 2013 рік опозиції вдався вдалий піар-хід. Операція «Тулуб – виходь! Виходь, підлий трус!», що протікала в обідній час цього понеділка біля зачинених дверей приймальної Героя, вдалася відсотків так на 90-то. Відомо, що черкаському губернатору вкрай некомфорнтно, коли спілкування з ним триває не в стилі «Я – начальник, ти – дурень». Пригадаємо, як Майборода примусила Тулуба накивати п`ятами з сесії обласної ради. Звіту перед депутатами просила. З непередбачуваними запитаннями після нього. А непередбачуваних запитань Сергій Борисович боїться більше, ніж податкової поліції Іспанії.
Візит був однозначно провокаційним, орієнтованим на галас у ЗМІ. Кожен нардеп має право першочергового прийому у будь-якій державній установі. Каплін та Яворівський могли тихесенько й абсолютно безперешкодно побути з Тулубом тет-а-тет. Але їхньою метою був шок і тріпотіння переляканої челяді та перелякане сопіння власника арсенала зброї у забарикадованому кабінеті.
Подібний прес, нехай на межі фолу, абсолютно виправданий. У тій же Німеччині, або, на худий кінець, в Греції чи Польщі, після подібних публікацій до описаних в них героїв приходять прокурори та починають марудно й дотошно копирсатись у фінансовій білизні В Україні ж Пшонка та відряджений ним на Черкащину Дем`яненко дрібничками не цікавляться, раритетна хатинка в Моринцях їм значно цікавіша, ніж «обліко моралє» старого приятеля Януковича.
Тому «пресувати» марбельського відпочивальників має опозиція. Щодня й без упину. Допікати не лише губернаторський передпокій, а й прокуратуру та податкову. Однак, схоже, що понеділкова «веселуха» - перший й останній «гоп-стоп» тулубового спокою. Удар його навіть офіційно попередив: наступного разу прийдемо бешкетувати на сесію обласної ради.
Тобто, зрозумій, Борисовичу, не те, щоб дуже хочемо, але мусимо. Але без фанатизму. Тому підготуйся, перекрий двері працівниками СБУ та «Білим Лотосом», вистав біля облради «Беркут», і тоді, так і бути, на штурм ми не підемо. А з Булатецьким та Ботнаром ви вже якось впораєтеся.
Але операція «Леопольде, виходь!» у виконанні Капліна, Яворівського та місцевих опозиціонерів цінна вже тим, що показала «стаї товаришів» з ПР, що їхній вождь, м`яко кажучи, не боєць. Тримати удар, якщо поруч немає «Беркуту» та есбеушників, Герой не вміє. Навіть якщо його завдає кволе політутворення з однойменною назвою.
20.11.2013 17:10

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter