Зоряний час поета

Зоряний час поетаПро всяк випадок, вщипнемо себе за руку, але схоже, що поет-самородок Леонід Даценко призначений головним опонентом Сергія Тулуба на найближчі місяці.
На перший погляд, нелогічно.
За рік, що минув після виборів, Даценко став набагато серйозніше. Жарти про себе вже не смішать. Його навіть Льонєю майже не називають. Бо він є «фактичним переможцем парламентських виборів на 197-му мажоритарному округу». Ім`я задовге, але приємно...
Одним словом, «хвилина політичної слави» у Леоніда розтягнулася аж до 15 грудня.
Здавалося б, до чого тут Тулуб? Днями Сергій Борисович сказали – не буду балотуватися 15 грудня!! Навіть якщо партія попросить –не буду...
І продовжує чи не щодня їздити у Канів, де випадково, мов осіннє листя, «облетіли» всі керівники –від мера Ніколенка до директора Шевченківського заповідника Коломійця.
Тулуб до цього не причетний. Так він сам сказав.
Тоді чому на офіційному сайті Черкаської обласної організації Партії регіонів Януковича з Азаровим згадують вже менше, ніж Даценка. Наприклад так: По перед батька у пекло – не що інше як фальшстарт (саме «по перед», і саме «фальшстарт»). Або А Баба Яга проти. І так далі.
Приблизно так радянський агітпроп писав про академіка Сахарова. Тут сам не захочеш, повіриш, що ти – Нельсон Мандела...
Але вчорашній випадок ще більше зміцнив підозри:Тулуб так не збирається йти на 197-й округ, що не побачити цього може тільки сліпий.
Так, у вівторок губернатор провів громадські слухання в Канівському будинку культури. За інформацією офіційного рупора Черкаської ОДА, зустріч прошла в конструктивній та діловій атмосфері.
З цим не погодилася газета Леоніда Даценка «Дзвін». Увечері 8 жовтня близько 21 години в інтернет-версії видання вийшла інформація «У Канів прилетів “волшебнік в голубом вертольотє”. І показав “кіно».
Автор кореспонденції, журналіст Воронцова, поставилася до черкаського губернатора, м’яко кажучи, без пієтету.
Це викликало обурення...в голови Канівської районної організації ветеранів Віктора Дмитровича Дорошенка. 9 жовтня о 16 годині дня на поштові скриньки місцевих редакцій надійшов відкритий лист канівського ветерана до редакції “Дзвону” і журналістки Тетяни Воронцової «Чули дзвін та не знають де він, або Брехнею весь світ обійдеш, та назад не вернешся!».
«Подив і обурення ветеранської громади Канева викликав допис журналістки громадсько-політичної газети «Дзвін» Тетяни Воронцової... в якому авторка у властивому їй брехливому стилі намагалася подати інформацію про громадські слухання, що відбулися 8 жовтня в місті Каневі...
... Від імені представників громади міста Канів, які були присутні на зустрічі з головою обласної державної адміністрації, я заявляю вам: факти, викладені в дописі Тетяни Воронцової, абсолютно не відповідають дійсності. Сотні людей, які були присутні на заході, на власні очі бачили, що зустріч була абсолютно відкритою, і кожен бажаючий міг поставити будь-яке запитання Сергію Борисовичу Тулубу...
...Гидко і прикро, що на Черкащині є отакі “журналісти” і такі «сайти правдивих новин». Якщо авторка брехливого допису вважала, що цим вона підніме авторитет свого хазяїна Леоніда Даценка, то вона глибоко помиляється. Бо люди мудрі і бачать, хто виконує обіцянки і справу робить, а хто бреше».

Откої! Після зустрічі з губернатором Віктор Дмитрович як завжди вийшов он-лайн, щоб переглянути опозиційні сайти. І не помилився. Давно знайома Воронцова в «притаманному брехливому» стилі пройшлася по святому.
До ранку Віктор Дмитрович по Скайпу обговорював пасквіль з ветеранською громадою Канівщини. Заручившись підтримкою сивочолих однодумців, набрав на компьютері в Microsoft Word 2010 лист обсягом у дві з половиною тисяч знаків (до речі, в матеріалі Воронцової – лише на 60 знаків більше). І вже вдень лист оперативно поширили працівники Черкаської ОДА.
Упевнені, що дуже скоро «подив та обурення» Даценком висловлять відомий канівський звіровод, заслужена доярка та поважна сільська вчителька. Прості люди - вони бачуть, хто бреше...
Даценко таки дочекався зоряного часу! Звання «перший ворог Тулуба» треба заслужити. Може Сергій Борисович ще й вірші почне писати, щоб показати, хто тут дактіль, а хто – амфібрахій? І до чого тут вибори на 197-му?
10.10.2013 16:35

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter