Водимо віслюка за морквиною

Водимо віслюка за морквиною...зізнаюсь, що мене дратували систематичні повідомлення у вітчизняному інформаційному просторі щодо запланованого наступу на Херсон та й на весь південь України загалом. Ось-ось почнеться. Ми в 10 кілометрах від околиць Херсона. Ми вже майже на околицях...

Навіщо на війні повідомляти про свої плани ворогові?

От і сьогодні секретар Радбезу Олексій Данілов заявив, що Президент Зеленський наказав звільнити всю Україну, а не лише тимчасово окуповані території на півдні.

- Все це вирішують військові, - наголосив Данілов. - Це питання порушується на ставці верховного головнокомандувача. Тому говорити, що це тільки Херсонська область...

Маю геть не військові мізки, але в інформаційних кампаніях трішки розуміюся.

Швидше за все, це узгоджена лінія поведінки української влади, спрямована на те, щоб "посадити на шпагат" окупантів - між Донбасом та Херсонщиною.

Варто берегти найдорожче, що має зараз країна - життя українського солдата. Тому (це моя суб'єктивна думка), не маючи технічної, артилерійської, авіаційної та людської переваги над ворогом, ми маємо зосередитися на одному. На точковому знищенні ворожих комунікацій - складів, скупчень техніки, командних пунктів тощо.

Погрожуємо неминучим наступом на Херсонщині. Змушуємо тим самим направляти туди з Криму якомога більше озброєння та техніки. Чим більше озброєння та техніки на "пристріляній" нами території нажене ворог, тим сильніше шкода, яку завдамо їм за допомогою високоточного західного озброєння.

Не слід забувати про найголовнішу специфіку цієї війни: неядерна Україна чинить опір ядерній наддержаві, на чолі якої - психопатичний автократ.
У такій ситуації кожен крок з нашого боку має бути хірургічно вивіреним.

Тому, як на мене, все грамотно: водимо віслюка за морквиною, водночас радикально зменшуючи його запаси моркви...

Геннадій Саприкін
20.07.2022 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter