Як "цІцерони" з Партії регіонів "фарЕсіїв" з опозиції на своєму сайті "чмирять"

Як "цІцерони" з Партії регіонів "фарЕсіїв" з опозиції на своєму сайті "чмирять"Навіть побіжне знайомство з офіційним ресурсом Черкаської міської організації Партії регіонів дає шанс песимісту перетвориттися на оптиміста. Не все так погано в нашому домі, коли на сторожі законно обраної влади стоять лицарі клавіатури, яким пальця в рот не клади...Ось останні матеріали з офіційного (!) сайту партії влади, присвячені високим стосункам між регіоналами й опозицією.
6 квітня після опозиційного мітингу на Театральному майдані Черкаси опинилися в центрі уваги світового сионізму. Після того, як молодики в футболках «Бий жидів» побили кількох учасників опозиційної акції, про Черкаси написали чи не всі провідні он-лайн видання країни.
Напевне, в офіційній заяві правлячої партії всі крапки над «і» будуть розставлені? А регіонали «ж-ж-г-уть» вже із заголовку: «Нікчемне опозиційне шоу фарЕсеїв-політиканів»( назвати опозиционерів літературно фарИсеями? Забагато честі, вважають ПроФФеССори. У влади свій правопис, синтаксис і пунктуація - Пров.). Чому? Бо «суботній мітинг опозиції на Театральній площі Черкас 6 квітня назвати політичною акцією – навіть при великому бажанні – дуже важко... Це було як завжди проплачене чергове шоу клоунів, організоване місцевими фарЕсеями».
Нарешті розумні люди розтлумачать що й до чого. Наведуть цитати, які демонструють убогість опозиційних ділків. Оприлюднять факти, що лишилися за лаштунками. Читаємо далі: «...Організоване цими псевдолідерами шоу, виявилося, як і гадалося, нікчемним, банальним, стереотипно заяложеним: знову щось комусь десь заважало танцювати, знову ввижалися зусебіч провладні провокації на кшталт комусь зламаного пальчика чи посивілої в когось волосини... Так і напрошується сам собою висновок: бездарні режисери, які через свою розворохоблену маренням влади фантазію взялись виконувати непосильну для себе роль вождів мас, укотре благополучно провалили пафосно анонсований опозиційний захід нібито загальнообласного масштабу...».
В офіційній заяві правлячою партії – жодної згадки про «Бий жидів», про те, що ці молоді люди перевдягалися в наметах Партії регіонів. Цитати опозиційних «клоунів» на підтвердження їхнього «фарЕсейства»? Факти, які б доводили «бездарність»? Навіщо, коли «сам собою напрошується висновок»?
Таке ж грандіозне враження справляє інший матеріал про опозицію «Розмір таки має значення (про рівень інтелекту Олега Тягнибока)». «Про те, що лідерам нинішньої української опозиції бракує інтелектуалізму можна було б безпомилково здогадатися», - вважає Георгій Мазур, автор матеріалу. Що означає «брак інтелектуалізму» - автор не розтлумачує. Напевне, розраховує, що члени Партії регіонів з легкістю можуть розрізнити «брак інтелекту» (дурість) та «брак інтелектуалізму» (неповагу до філософської течії, яка надає перевагу розуму над почуттями).
Наступна сентенція автора викликає підозру, що найулюбленішим викладачем ПР- інтелектуала Мазура був Михайло Калініченко, в серці якого регулярно «вставав Чудогін».
«Найпершим індикатором убогості думки є культура спілкування. У випадку з опозиційними вождями – це заміна діалогічної політичної комунікації невпинним словесним потоком з бідненьким лексиконом, м’яко кажучи, неінтелігентної людини. Зрештою, ніхто не вимагає від опозиційних політиків бути цІцеронами (виділено нами, -Пров.), оскільки їм дуже важко це дається...».
Давноримський філософ і оратор Марк Туллій Цицерон, якби міг, повторив би свою безсмертну фразу «О часи! О звичаї!». Якщо зібрався висміювати клоунів, не намагайся бути смішнішим за них.
«У діях об’єднаної опозиції жартів більше, ніж продуктивних дій. Пожартував, полякав – а там хай влада працює на благо черкащан», - резюмує ще один регіональний мислитель Леонід Воронков.
Чуєш, товаришу? Навкруги – вороги, фарЕсеї, нецІцерони, поміж яких стоічно тримається черкаська влада. Немов атланти, Тулуб, Рябцев, Черняк і Мельников тримають на своїх плечах помаранчеве небо. «Из них ослабнет кто-то, и небо упадет...»

Хоча за великим рахунком атлантам з партії влади слід підтягнути правопис, бо на фоні дитячих помилок та витіюватих словес, позбавлених будь-якого сенсу, губиться їхній феноменальний розум. Якісь випускники творчої майстерні Калініченка. Недороблені...
15.04.2013 18:20

Автор: Сергій Цюрюпа
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter