Публіка в нетерпінні

Публіка в нетерпінніАнтон Яценко традиційно залишається постачальником кумедних новин в інформпросторі Черкаської області. Після того, як він звинуватив Табурця в хабарництві, і за кілька днів – прийняв на себе удар борошном та яйцями безпосередньо в своїй приймальні в Умані, нардеп зробив чергову резонансну заяву (прочитати повністю та навіть подивитись відео можна за цим посиланням).

Яценко назвав три прізвища нападників і борошнопосіпак: Вячеслав Зозуля, Ольга Ситник, Андрій Столяр та «інші замовні особи». Призначення Олега Ганіча першим заступником міського голови Умані було зроблено міською радою для того, щоб «мене відсторонити від Умані».

Як повідомив Антон Яценко, при в’їзді до міста його авто зупиняли озброєні люди та ставили питання, не пов’язані з безпекою. Порадили бути обачним. З цього моменту, заявив Яценко, він не несе відповідальності за місто.

- Містом сьогодні фактично керує організоване злочинне угрупування, вважає Яценко.

Щоб робити безжальні й правдиві висновки, слід бути інкорпорованим і Умань настільки, як сам Яценко та його екс-помічниця Плетньова – чинна міська голова. На якому моменті розсварилися «іван іванович»(Яценко) з «іваном нікіфоровичем» (Плетньова) достеменно знають вершки гуманського панства, не я.

Зі сторони нардепові можна поставити кілька наївних питань, котрі, очевидно, трохи зменшать драматизм постраждалого від яєчної шкарлупи Яценка.
Отже:

1) Як призначення пана Ганіча 1-м заступником мера Умані може «відсторонити» Яценка від міста? Антон Володимирович – народний депутат України, працює під парламентським куполом на вул.. Грушевського в Києві. Його фізично неможливо відсторонити від здійснення депутатської діяльності в будь-якій точці України. Ні Ганічу, на Папі Римському. Тим більше – відсторонити в Умані, центрі округу №200, в якому він втретє поспіль в 2019 році здобув мандат народного депутата;

2) Вже понад два місяці в будь-якому куточку України можна зустріти озброєних людей. Зокрема, на блокпостах. Чому випадок на блокпосту в Умані з озброєними людьми, які ставили Яценку різні питання, переконав його в тому, що в Умані керує ОЗУ? Типова ситуація для сьогоднішньої України…

3) Що означає заява – не несу відповідальності за місто Умань? Народний депутат несе відповідальність перед народом України та виборцями свого округу (якщо він мажоритарник). Ані питання озброєних людей на блокпосту, ані обрання 1-м заступником мера Умані людини, що не подобається Яценку, не є підставою для самоусунення нардепа від проблем міста, жителі якого віддали йому свої голоси…

4) І найголовніше: багато небайдужих жителів Черкащини зацікавилися інформацією про випадок з 100 000 доларів хабара голові Черкаської ОВА Ігорю Табурцю. Інформацію поширив на фб нардеп Яценко. Заяви про злочин в Нацполіцію, прокуратуру, НАБУ та решту профільних структур від нардепа надіслані? Якщо «так», - то коли саме? І які докази має нардеп Яценко за фактом дачі хабара Табурцю?

Публіка в нетерпінні…

Кіндрат Булавін
28.04.2022 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter