Жалкую, що живу не за Сталіна...

Жалкую, що живу не за Сталіна...Старого Сірка не навчити новим трюкам…

Стежити за Бондаренком не менш цікаво, ніж за хамелеоном в тераріумі Черкаського зоопарку. Сьогодні от офіційний сайт Черкаської міськради запропонував охочим подивитися інтерв’ю Анатолію Васильовича «Радіо НВ». Привід для інтерв’ю справді є. Свіжий рейтинг НВ за якістю та комфортністю життя вивів Черкаси на 9-те місці в Україні. Наздогнали та перегнали Львів, Одесу, Київ та Дніпро (ке-кхе).

У форматі радіоефіру переконливіше той, хто тримається впевнено, за словом у кишеню не лізе. На початку програми Бондаренко, заявив, що «Черкаси мають всі перспективи» в наступні три роки наблизитися до «трійки лідерів».

Ну, в місті ще живі ті люди, які пам’ятають, як під час передвиборчих дебатів з Одаричем в листопаді 2015 року кандидат Бондаренко бив себе в груди й поперек, обіцяючи за рік викласти тротуарною плиткою бульвар Шевченка. Триває вже шостий рік його каденції…

Ну, то таке…Що це за мер в Україні, який не прибреше, коли треба?

Але Бонд не лише прибреше. Його, як справжнього народного інтелігента, чомусь завжди тягне на «місце скоєння злочину». От хто тягнув його за язика, коли ведучі, ригадавши торішню маленьку війнушку з Президентом Зеленським, запитали: ну що, і як вам, Анатолію Васильовичу, тепер після цього живеться?

Відповідь Бонда: «...ну а як же ж…Ми постійно під пристальним оком державної влади. Перевірки проходили постійно. Все перевіряли, перевіряли. Нічого, правда, не знайшли. Працюємо ще краще, команда згуртувалася…Десь 4 чи 5 місяців тривала аудиторська перевірка Держаудитслужби...Дуже гарно все пройшло. І немає заперечень!»

Ясне діло, діджеї з НВ: їм що Черкаси, що чебуреки або Чебоксари. Але ж будь-хто в Черкасах, почувши художній свист черкаського Сірка, нагадає йому уривки«фронтових зведень» Держаудитслужби за липень-жовтень 2020 року.

20 липня 2020 року: «…міський голова Анатолій Бондаренко неодноразово у своїх відеозверненнях та на виробничих нарадах, починаючи ще з 22 червня, запевняв про те, що «ми відкриті до фінансової перевірки», «нам немає чого приховувати», «ми законослухняні громадяни», «перевірка працює спокійно», «ми допускаємо до перевірки», зазначені департаменти, які, зокрема, серед підрозділів міської ради використали найбільші обсяги фінансових ресурсів міського бюджету, станом на сьогодні досі не надали можливості перевірити їх діяльність та використання коштів.

Директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов не допускає ревізорів до ревізії, а директор Департаменту архітектури та містобудування Артур Савін не надає необхідних документів…»

15 вересня 2020 року: «…Директор Департаменту Сергій Воронов 15 разів відмовлявся отримувати під розписку направлення і програму ревізії, не допускав посадових осіб органу державного фінансового контролю до проведення ревізії, мотивуючи свої дії різними надуманими причинами. Працівники Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області склали 15 актів про неможливість проведення ревізії та вручили їх примірники через канцелярію Департаменту…Неодноразові звернення Держаудитслужби до Анатолія Бондаренка щодо сприяння у проведенні ревізій (позаяк департаменти йому підконтрольні підзвітні, а директори департаментів безпосередньо йому підпорядковані) залишаються без жодного реагування міського голови…»

15 жовтня 2020 року: «…Придбане за рахунок коштів МБРР обладнення на КП "Черкасиводоканал" досі не змонтоване та не експлуатується…Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради за період з 01.09.2015 по 31.05.2020 року виявили фінансових порушень на загальну суму 244 млн грн.»

З яких причин усі ці факти не дійшли до суду в 2020 році? Напевне, відповідь криється в раптовій втечі влітку 2020-го Бондаренка з «Батьківщини» ЮВТ до «За майбутнього» Коломойського. І тепер, дивлячись будь-кому чесними Сірковими очима прямо в душу, Бонд заявляє: «Дуже гарно все пройшло! І немає заперечень…»
Жалкую, що живу не за Сталіна...

Як сказав би класик, "…жалкую, що живу не за Сталіна. Я б вас розстріляв…"

Геннадій Саприкін

Провінція
27.10.2021 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter