"Топити" за Войцехівського

20 жовтня Володимир Зеленський відвідає Черкаську область з робочим візитом. Попередньо повідомляється, що Президент братиме участь в урочистому відкритті Шевченківського центру в Каневі та, ймовірно, - перерізатиме стрічку на церемонії відкриття басейну в гімназії ім. Скляренка – в Золотоноші.
"Топити" за Войцехівського

За 11 днів на 197 ОВО – позачергові вибори народного депутата. «Слуги народу» просувають у парламент мера Золотоноші Віталія Войцехівського. Канів і Золотоноша – це саме 197 округ.

Войцехівський може тішитися. Коли на скандальних виборах у березні на Івано-Франківщині «слуги…» штовхали Вірастюка, там фронтменом партії влади був скандальний Микола Тищенко. «Топити» за Войцехівського на Черкащині буде Президент…

Слід відзначити, що Зеленський відвідує Черкаську область частіше за решту президентів. І по тому, як змінювалися тональність приїздів Володимира Олександровича в Черкаську область, можна легко простежити, як влада змінювала самого Зеленського.

Маленький Володя Ульянов (цей епізод згадується в усіх біографічних книжках про пролетарського вождя) мав звичку ламати свої іграшки, щоб побачити, як вони влаштовані зсередини. Дорослий Володимир Зеленський ставиться до маленької Черкаської області приблизно так, як маленький Ленін – до своїх конячок та солдатиків. Себто, на прикладі експериментів з територією одного регіону вчиться великому мистецтву абсолютної влади над цілою країною.

31 липня 2019 року Зеленський відвідав Черкаси вперше. По прильоту на гелікоптері одразу пообіцяв, що за два роки в Черкасах «буде нормальний міжнародний аеропорт». Приїхавши до ОДА, удавано обурився, що на зустріч із ним пускають по запрошеннях. Такого більше не повинно бути, вхід має бути вільним «для всіх охочих».

Мерові Черкас Бондаренку прямо в залі доручив за півроку забезпечити два мікрорайони школою, садочком та аптекою. На що Анатолій Васильович відповів, що накази Президента не обговорюють, а виконують…

Вишенькою на пудингу стало представлення бізнесмена, майстра грі на «контрабасі» Ігоря Шевченка в іпостасі голови Черкаської ОДА.

Шевченко сподівань не виправдав та був зі скандалом звільнений. «Міжнародний аеропорт» в Черкасах …Як би написати без лайки?

…Будується міжнародний аеропрт. Бондаренко ж, схоже – надовго, – один з персональних неприятелів Зеленського…

Вдруге Володимир Олександрович приїхав у Черкаси через 13 місяців – 28 серпня 2020 року. Пересувався по місту в напівтаємному режимі. Перед добірною публікою представив вже третього голову ОДА Сергія Сергійчука. Пояснив, що просто «хоче посилити команду на Черкащині».

Сказав, що багатостраждальний дитсадок на Митниці можна звести впродовж року. На те є новий голова ОДА (Сергій Сергійчук), от є шанс побачити всім, як він працює.

Після цього манівцями, щоб не перетнутися з Кухарчуком та його нацкорпусівцями, Зеленський поїхав на партконференцію, де від «Слуг народу» на вибори в мери Черкас делегували Віталія Ільченка. Конференція проходила в закритому режимі на території, що пильно охоронялася…

У підсумку вибори в Черкасах Ільченко програв, Сергійчука звільнили вже через 4 місяці, а дитячий садочок на Митниці – досі в проекті.

Володимир Зеленський мав приїхати на Черкащину 2 липня 2021 року. До цієї дати вже 4-й очільник Черкащини Олександр Скічко за його іменним дорученням мав добудувати Шевченківський центр у Каневі. Але стати Хоттабичем Скічку не судилося. Відкривати об’єкт Зеленський буде лише завтра.

…23 серпня 2021 року Зеленський приїхав на Черкащину втретє. У супроводі сотень міліціонерів (ті блокували нацкорпусівців із звукопідсилюючими «матюкальниками») урочисто відкрив на околиці Мар’янівки арт-об’єкт «Серце України». Вже ніяких ігор з «вільним допуском усіх охочих». Охорона, персональні запрошення, правоохоронців не менше, ніж офіційних осіб та запрошених гостей.

Четвертий візит Зеленського - 20 жовтня.

Два з половиною роки сильно змінили Президента Зеленського, який вже практично не вмикає режим «вчителя Голобородька». Зараз це людина, що має практично необмежену владу, закритий для небажаного спілкування з неприємними співрозмовниками.

Скандалів завтра бути не повинно. Кухарчук за гратами…

Олександр Арабач

Провінція
19.10.2021 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter