Як у Черкасах ОПЗЖ - штепсельнуло, а Тренкін - тарапунькнув

У Черкасах передвесіння: тане сніг, казяться коти…Передвесіннє загострення сьогодні - і в Черкаській міськраді. Все, як завжди: війна Червоної та Білої троянд, католиків з гугенотами, мальчішів-кібальчішів з мальчішами-плохішами…

Діючі особи й виконавці:

- депутат Черкаської міськради від ОПЗЖ Олександр Замирайло;

- секретар міськради Юрій Тренкін, він же – перекладач-самоучка з російської на українську;

- представники місцевого Нацкорпусу, юнаки запальні й мобільні, готові будь-якої миті спалахнути, що хмиз у лісовій пожежі…

На початку сесійного засідання депутат Замирайло почав виступ з трибуни російською мовою. Секретар міськради Тренкін попросив колегу перейти на українську. Замирайло продовжував читати з папірця російською. Тренкін підійшов до трибуни й дебютував у ролі перекладача. Хоч обидва поводилися на повному серйозі, з боку це нагадувало репетицію Штепселя й Тарапуньки перед виходом на сцену в колгоспному клюбі.

У цей же час проходами до трибуни бігли нацкорпусівці, удаючи, що прагнуть схопити замирайлівський «язык» й прибити його іржавими цвяхами до дерев’яної трибуни. На заваді стали працівники Нацполіції, завдяки яким «Штепсель й Тарапуньки» щасливо кінчили.

Детальніше – у відео «Вичерпно»


У даній сцені майже все – для зовнішнього вжитку.

Депутата Замирайло - зовсім не Демосфен, майстер парафразу та геній алітерації. Свою промову він - читав.

Себто, навіть якщо «Штепсель» українською «ніхт ферштейн», прочитати заяву на українській Замирайло зміг би. Тим більше, що регламент зобов’язує. Але завдання було іншим: скаламутити залу й викликати вогонь на себе. І щоб десятки людей зняли все те на камери й смартфони.

Із завданням депутат Замирайло впорався на «відмінно». Хоча з вирогідністю 99,9 % - в кишені Замирайла був і варіант заяви фракції ОПЗЖ українською. На той випадок, коли б Нацполіції в сесійній залі не було б…

Так само на «відмінно» спрацювали агресивні активісти. Знову ж таки – на телекамери й смартфони вкотре доведено, що це – не заробітчани, яким нікуди себе серед дня діти, а патріоти.

І лише Тренкін здивував неочікуваною перекладацькою імпровізацією, яка частково розрядила напруження в залі. Українська у виконанні Тренкіна симпатична невигадливою недосконалістю, але Юрій – на правильному шляху.

Слід розуміти, що за наявності однієї сили, що свідомо провокує, та іншої, яка марить тим, щоб піддатися на будь-яку провокацію, варіантів подібних штучних криз може бути безліч.

На сайтах з пошуку роботи час для оголошень: «Потрібні фізично витривалі чоловіки для занять політикою. Розряди з боксу та боротьби – вітаються. Оплата за фактом»

Депутат Замирайло має розуміти, що ставки в шоу будуть підвищуватися, а роль «камікадзе» повинна оплачуватися по найвищій тарифній ставці.
Як у Черкасах ОПЗЖ - штепсельнуло, а Тренкін - тарапунькнув

Медведчук і ОПЗЖ пішли в наступ. А підіграти «другій за популярністю партії в Україні» в Черкасах завжди є кому…

Кіндрат Булавін
25.02.2021 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter