Проєкт "Зять"

Колишній член місцевого ОЗУ, що змінив прізвище. Два екс-працівники СБУ. Мажор.

Саме в такій послідовності підбирали керівників для Черкаської області в ОП та КМУ за півтора роки президентства Володимира Зеленського…

Отже, сьогодні Кабінет міністрів України погодив призначення головою Черкаської ОДА Олександра Олександровича Скічка, народного депутата України по 197 ТВО, керівника парламентського підкомітету з питань залізничного транспорту.
Проєкт "Зять"

Під час засідання Олександр Олександрович заявив прем’єр-міністру та урядовцям, що його пріоритетами на посаді будуть розвиток економіки в області, розвиток людського капіталу й створення комфортних умов для мешканців Черкаської області.

Цікаво порівняти з тим, що обіцяв попередник Скічка – Сергій Сергійчук. А саме:

- Покращити якість Інтернету в області;

- Запустити потяг з Черкас до Києва й назад;

- Розробити проекти, що будуть привабливими до інвестора…

Сергійчук обіцяв те, що кожен може перевірити. Скічко ж далекоглядно обіцяє зосередитись на тому, що перевірити в умовах сучасної України неможливо.

Об’єктивно Черкаська область отримала 30-річного керівника, черкащанина, з надзвичайно міцним тилом. Дружина Єлизавета – керуюча готелями "Fairmont Grand Hotel Kyiv", "Рів'єра" (Київ), очолює благодійний фонд"Вибираємо майбутнє разом". Тесть – Леонід Юрушев – на початку 90-х років входив до так званого «єнакіївського угрупування», був близько знайомий з Віктором Януковичем. Екс-власник банку «Форум». Певний час вважався основним і єдиним спонсором Арсенія Яценюка. Неодноразово входив до щорічних списків найбагатших людей в Україні.
Проєкт "Зять"

Сам Олександр Олександрович поки що не давав підстав ставитися до його персони серйозно. Серед чеснот – молодість, привабливість, вміння швидко й гладенько говорити ні про що. Робота на депутатському окрузі ведеться ним несистемно. Виборча кампанія кандидата в міські голови Черкас Віталія Ільченка, яку вів Олександр Олександрович, - провалилася. Керівник майже не бував у штабі, зосередившись на вирішенні інших державних справ.

Під час публічних виступів на ТБ зарекомендував себе чарівним поверхамхапайком. Одним словом, цільова аудиторія для такого політика: дівчата від 12-ти до 16-ти, та жінки від 52-х і більше.

Однак суб'єктивне ставлення до знань, умінь і навичок персонально нового голови Черкаської ОДА може затьмарити об’єктивну картину. Бо Олександра Олександровича не слід сприймати відокремлено від його впливової родини.

І констатувати: Черкаською областю керуватиме 30-річний перспективний політик Олександр Скічко – буде не зовсім вірно.

Ближче до істини написати так: Леонід Юрушев «заходить» на Черкащину шляхом лобіювання призначення зятя головою Черкаської ОДА. Як складуться стосунки Юрушева з віденським вигнанцем Фірташем (Черкаський Азот)? Чи зможе порозумітися з Коломойським, в руках якого пульт керування міським головою Черкас Бондаренком?

Правда також полягає в тому, що за півтора роки президентства Зеленського на Черкащину вперше заходить фінансово потужна й самостійна команда. Формально вона навіть пов’язана з місцевими елітами (батько Олександра Скічка – відомий в Черкасах банкір). Але насправді в регіоні з’явився ще один серйозний гравець. І його прізвище, звісно, не Скічко…

Геннадій Саприкін
20.01.2021 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter