Кожному діду - гімнастичну палку, бабі - скакалку

Кожному діду - гімнастичну палку, бабі - скакалкуКарма 197 ТВО на Черкащині - то нардеп-мажоритарник, який має грати роль чогось середнього між Санта-Клаусом та святим Миколаєм.

У «нульові» в народні очікування добре вписувався Богдан Губський. І зовсім не вписувався поет Леонід Даценко, що необачно переміг Губського та наразив жителів Канівщині, Золотоніщини на кілька років поневірянь.

Потім Владислав Голуб, як міг, надолужував втрачене. Перед позачерговими парламентськими виборами в 2019 році Голуб звітував, що за чотири з половиною роки роботи він залучив на округ 120 млн. грн.

Зараз дідморозівську естафету підхопив слуга народу Олександр Скічко.
Кожному діду - гімнастичну палку, бабі - скакалку
Олександр Скічко на окрузі. Усі фото - з ФБ-сторінки нардепа

Останніми днями талановитий нардеп, який ще торік мріяв, як з Київа до Одеси пасажирські потяги добиратимуться за півтори години, працював на окрузі.

Якщо судити по фейсбучним звітам Скічка, він перебуває у пошуці власного шляху до сердець виборців. «Висока планка» Губського та Голуба юному «слузі» поки що не до снаги. А стільки, скільки Даценко, зять Юрушева поки що не вип… Тобто, стільки еротичних віршів не напише.

В останні дні Скічко зробив депутатський марш-кидок по округу. «Буду знайомити вас з тими ОТГ, що тут знаходяться» - обіцяє він фейсбучним френдам.

Так, необхідно знайти 3-4 млн. грн. на ремонт ліцею в селі Ліпляве. «В наступному році буде робити все, щоб реалізувати цей проект!» - запевняє нардеп.

Ще одна проблема – підключення до інтернету. На жаль, приватний провайдер встановив зависоку ціну за підключення одного будинку на рівні 2500 грн. «Будемо шукати альтернативу» - обіцяє Скічко.

Знайомство з Ліплявською ОТГ завершується передачею місцевій школі спортивного інвентарю. Нардеп перераховує: по 2 футбольних, волейбольний та баскетбольних м'ячі, 30 конусів, 30 скакалок та 20 гімнастичних палок.
Кожному діду - гімнастичну палку, бабі - скакалку

Наступного дня Скічко в Каневі. Нардеп рапортує: «Передали Каневу 8 комплектів спортінвентарю, 15 000 масок, 13 000 медичних рукавичок та 210 літрів антисептика…»

На зустрічі з головою Канівської ОТГ Ігор Ренькасом «обговорили ключові проблеми та плани на майбутнє». «За моєї ініціативи передали дітям Канева 8 футбольних, 8 баскетбольних та 8 волейбольних м'ячів; по 120 конусів та скакалок, 80 гімнастичних палок для розвитку дітей,» - підкреслює Скічко.
Кожному діду - гімнастичну палку, бабі - скакалку

Щоправда, проблем вистачає. Наприклад, в селі Пекарі досі не має жодного ліхтаря на вулиці. У найближчих планах - зробити освітлення в усіх селах.
Робота у цьому напрямку уже почалася, - заявляє Олександр. - Частина проектно-кошторисної документації готова.

Наступний пункт - Будищенська ОТГ Черкаського району. «Для діток громади за моєї ініціативи передали 2 спортивні комплекти – 2 футбольних, 2 баскетбольних, 2 волейбольних м’ячі; 30 конусів та 30 скакалок, 20 гімнастичних палок» - уважно перераховує Скічко.

По іншим пунктам: будинок милосердя у Лозівку – «вивчаю зараз це питання та будемо вирішувати».

Болюча проблема людей – непроїзна дорога від с.Лозівка до с.Свидівок? «Служба автомобільних доріг вже шукає варіанти вирішення цього питання».
Немає ЦНАПу? «Думаю, в 2021 це питання буде закрито».

Не вистачає лікарів? Є ідея, але вона «в стадії розробки».

Сьогодні Скічко побував з візитом у Бобрицькій ОТГ в Канівському районі. І тут приблизно теж саме…

Два навчальні заклади, Бобрицький та Грищинецький ліцеї, потребують утеплення та заміни вікон? «Порадив людям поспішити з заявкою в ОДА».

У Бобриці потрібен Будинок культури, який необхідно будувати фактично з «нуля»? «Порадив громаді та голові ОТГ визначитися з пріоритетними проектами та почати їх підготовку»!

І наприкінці – черешенька на маківку. «За моєї ініціативи передали по 5 футбольних, волейбольних, баскетбольних м’ячів, по 75 конусів та скакалок, 50 гімнастичних палок».

Отже, рецепт успіху нардепа-мажоритарника від Олександра Скічка такий:

а)добра порада виборцям;

б)побажання визначитися з проектами та почати їх підготовку;

в) тверді обіцянки, що найближчим часом «питання буде закрито»;

г) обіцянка вивчити питання, щоб потім його «разом вирішувати».

І найголовніше – м’ячі, палки та скакалки. Чим більше, тим краще.

Якщо нардеп Скічко 365 днів на рік їздитиме по 197-му округу, то дороги від того не відремонтуються і лікарів у ФАПах більше не стане. Але кожен пенсіонер 197 ТВО матиме або гімнастичну палку, або скакалку, або конус. Якщо пощастить – то ще й футбольний м’яч.

Тільки б Олександр темпів не збавляв. Завтра у нього за планом – Мошнівська громада…

Геннадій Саприкін
23.12.2020 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter