"Обратка" за курники МХП?

Поки весь світ регоче над ФСБ, яку пошив у дурні російський опозиціонер Олексій Навальний з болгарським розслідувачем Хрісто Грозевим, черкаські «дзержинці» теж не пасуть задніх. Учора «Вікка» показала сюжет, як УСБУ бореться з «внутрішніми ворогами» на Черкащині.

Після півторарічної війни з письменником і пенсіонером Олегом Слєпиніним (читати тут), дзержинці з Гоголя «приколупалися» до 80-річного пенсіонера з Чигиринського району Володимира Терещенка.

Ось текст, який репостнув на ФБ-сторінці колишній вчитель біології (стилістику та пунктуацію збережено): «…мабуть я напишу страшні речі але мені здається що мирними ходами, акціями упирів не прибрати, нам потрібен військовий переворот, нам потрібен свій Піночєт, за яким піде армія, МВС, СБУ, а головне нам потрібен стадіон де всю наволоч розстріляти. Така моя думка».

Через цей репост черкаське УСБУ підозрює колишнього вчителя хімії та біології у заклику до повалення державної влади в Україні. З жовтня 80-річного Терещенка регулярно викликають до УСБУ на допити.

Перша думка: дзержинці з вулиці Гоголя злетіли з котушок. Який це заклик? У перепості в кінці зазначено: «Така моя думка». Будь-яка притомна експертиза дасть висновок, що це оціночне судження. Іншої людини, думку якої репостнув Терещенко. Скільки пенсіонерів в Україні висловлюються щодо державного устрою в Україні значно радикальніше? Чи відкрито кримінальне провадження відносно самого автора посту? Хто він?

Однак Україна – не Росія, де такі справи – звичайна річ. У нас може бути все буденніше, але від того не менш безглуздо та жорстоко.

Хто такий Володимир Терещенко? Колишній вчитель хімії та біології, пенсіонер. І відомий в Чигиринському районі екологічний активіст, керівник ГО “Народна рада Чигиринщини”. Один з тих, хто очолив рух опору будівництву в Яснозір’ї та Рацевому птахофабрик агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт».
"Обратка" за курники МХП?

Боротьба чигиринців з планами Косюка тривала кілька років. Поки що через спротив людей будівництво не ведеться…

А питаннями будівництва фабрик у Рацево та Яснозір’ї опікувався один з топ-менеджерів МХП, колишній заступник начальника відділу «К» в УСБУ Черкаської області, екс-заступник начальника Смілянського міськвідділу УСБУ Ігор Л.

Якщо відштовхнутися від останнього факту, то ірраціональна поведінка УСБУ в Черкаській області стає зрозумілою. Шляхом покращення показників по боротьбі з «внутрішніми ворогами» допомагаємо олігарху розвивати бізнес на підзвітній території.

Все було б смішно, якби не суто людський чинник. Я був на одному з судових засідань «УСБУ та прокуратура проти письменника Слєпиніна». Бачив, як майже 70-річна людина, ковтаючи валідол, відбивається від абсурдних «наїздів». Можна уявити, як регулярні виклики на допити в УСБУ впливають на стан здоров’я 80-річного Терещенка…

Думаю, що небайдужість притомних людей у Черкасах, Чигирині не дасть жодної перспективи висмоктаній з пальця справі «черкаські «дзержинці» проти пенсіонера Терещенка»…

Олександр Арабач
22.12.2020 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter