Третьому Зе-голові Черкаської ОДА вже "пошептали"

Третьому Зе-голові Черкаської ОДА вже "пошептали"Про те, що партія «Слуга народу» й офіс Президента зі свистом пролетіли на місцевих виборах у Черкаській області, вже не раз писалося. Про те, що губернатора та пропрезидентську партію усунуто від впливу в Черкаській облраді 8-го скликання – Провінція писала на минулому тижні. Логічно, що після цього виникають питання до людини, яка представляє Зеленського в області – голови ОДА Сергія Сергійчука.

Ми вже писали про те, що оцінити результати роботи Сергійчука в Черкаській області майже неможливо. Комунікація між головою Черкаської ОДА та суспільством відсутня. Не можна ж вважати комунікацією прес-релізи та коментарі, що від імені Сергійчука поширює його прес-служба?

У ситуації, коли інформації обмаль, - нерідко з’являються анонімні «поінформовані джерела». От, і вчора місцева політтусовка мала можливість ознайомитися з інформацією про проблеми голови Черкаської ОДА від анонімного Телеграм-каналу Шептун.

Шептун – обізнаний у черкаських справах Сергійчука анонім . Хто має можливість стежити основними напрямками роботи «губернатора-підпільника»? Коло інстанцій досить обмежене: СБУ, САП, НАБУ?

Якщо схематично, то повідомляється про те, що:

а) керівнику Черкаської ОДА не варто розраховувати на заступництво голови СБУ Івана Баканова;

б) в ОП «відкрилися очі» на грішки Сергія Івановича, про які повідомлялося в ЗМІ до призначення в Черкаси: скандал зі здирництвом з компанії «Слаф реагент» понад 6 млн. грн.; наявність рахунку в швейцарському банку; заяви підприємця Олексія Маркуся про те, що ніби Сергійчук відібрав у нього бізнес та 150 млн. грн.;

в) боротьба з земельним рейдерством на Черкащині – фікція. Антирейдерський штаб в ОДА не працює;

г) через невдачу пропрезидентської «СН» в області на голову ОДА ніхто з впливових гравців не зважає. Отже, не зважає і на Президента;

д) за вказівкою Сергійчука в Черкаській області припинено фінансування по об’єктах «Великого будівництва». Мета – змусити підрядників їхати на поклон в ОДА й домовлятися про «відкати».

«Шептун» повідомляє, що звільнення Сергійчука – питання вирішене…

Власне, і без анонімних «шептунів» очевидно, що справи у Сергійчука – кепські. Крім ганьби на місцевих виборах, Черкаська область – серед «лідерів» за кількістю інфікованих COVID-19. Сергійчук кілька разів з грацією гіпопотама ініціював конфліктні ситуації з власниками Черкаської ТЕЦ. Ну а про те, як голова ОДА «покращував» залізничне сполучення між Черкасами та Києвом, запустивши дизель з Черкас на ст. Шевченка – у протилежний від Києва бік – про це з часом будуть розповідати анекдоти.

Нагадаємо, що Сергійчук – третій голова Черкаської ОДА за президентської каденції Володимира Зеленського. Ігор Шевченко пробув на посаді 4 місяці та 5 днів. Роман Боднар – трохи менше за 10 місяців. Цікаво, чи зможе Сергійчук (3,5 місяців на посаді) «пересидіти» Шевченка?

Чехарда з губернаторами в Черкасах – незначний епізод в комедійному серіалі «Регіональна політика президента Зеленського». Ті, хто призначають керівників регіонів, наступають на одну й ту ж швабру: береться випадкова людина, їй ставлять невідомі завдання, через кілька місяців з невідомих причин керівника регіону усувають. При цьому Сергійчуку, як до нього Шевченку з Боднаром, все одно, що про них думають в області. Єдина важлива для них комунікація – це офіс Зеленського.

А в ОП – що Чернівці, що Черкаси, що Чебоксари. Біля Президента сьогодні навіть не трієчники, а двієчники з претензією на креатив…

Геннадій Саприкін
15.12.2020 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter