Хто "котить діжку" на Підгорного?

Хто "котить діжку" на Підгорного? Телеграм-канал «Украина Сейчас» порадував поціновувачів «реал-політік» у черкаському її варіанті оприлюдненням епізоду листування між нардепом Антоном Яценком та чинним поки що головою Черкаської облради Анатолієм Підгорним. Фотокопія листування – нижче.
Хто "котить діжку" на Підгорного?

Нардеп Яценко негайно спростував «хвальшивку». «…У Telegram-каналі «Украина сейчас» з'явилась інформація щодо начебто моєї переписки з новообраним депутатом Черкаської обласної ради від ВО «Черкащани» Анатолієм Підгорним. У ній нібито йдеться про створення коаліції в облраді, - написав Яценко на ФБ. - Офіційно заявляю, що це дешева «фальшивка» провокативного характеру.
Я ніколи не вів жодних переписок з Анатолієм Підгорним!
Наполягаю на тому, щоб адміністратори Telegram-каналу «Украина сейчас» видалили цей провокативний матеріал».

Претендент на повторне призначення головою облради Підгорний поки що інформаційний витік не коментував.

Варто нагадати, що в ЗМІ раніше вже було оприлюднено інформацію про те, що в новообраній Черкаській облраді створено коаліцію з трьох сил: фракцій «Черкащани», «Європейська Солідарність» та «Батьківщина». В оприлюдненому в ЗМІ меморандумі лідери коаліції заявили про підтримку призначення Анатолія Підгорного головою Черкаської обласної ради VIII скликання.

Неможливо не помітити, що до новоствореної коаліції не увійшла друга за чисельністю фракція партії влади «Слуга народу». Важко також не згадати, що голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук перед призначенням на посаду в Черкаси в 2019 році отримував заробітну плату в СБУ та в…Державному науково-дослідному інституті технологій кібербезпеки та захисту інформації.

Отже, що повинні прочитати депутати Черкаської облради (перш за все, представники коаліції «Черкащан», ЄС та Батьківщини)?
Хто "котить діжку" на Підгорного?

Ось що: а) «черкащанин» Підгорний, згадуючи про лідера ЄС, 5-го Президента України Порошенка, використовує нецензурне слово;

б) ніяк не реагує на слова Антона про те, що є проблеми з «серцем» (Батьківщиною»), яке «блядує», та про те, що з «бабусею» (Тимошенко) говорити немає сенсу;
в) залучає на свою підтримку депутатів від ОПЗЖ Медведчука;

г) має 14 голосів «на мазі» від «За Майбах» в разі чого…

Тобто, в невеличкому уривку «листування» - вибуховий пристрій як проти коаліції Черкащан, ЄС та Батьківщини, так і проти обрання самого Підгорного.

Кому вигідний витік на «Украина Сейчас»? Ймовірно – слугам, які в новій облраді опиняються на маргінесі.

Хто викинув? Ну, тут зрозуміло…

Чи вплине це на депутатів коаліції? Завтра, коли обиратимуть голову Черкаської облради - побачимо. Швидше за все, не вплине…

Геннадій Саприкін
03.12.2020 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter