Як Діскант та Міняйло врятували міськраду Черкас від згубного впливу моралі й духовності

На сайті Черкаської міськради оприлюднили постанову Черкаської територіальної виборчої комісії відносно визнання Валерія Міняйла ( «Батьківщина») обраним депутатом Черкаської міськради.

Цимес новини в тому, що Батьківщина матиме у міськраді лише 4 депутатів. Міняйло в партійному списку «Батьківщини» - №6.

Щоб зробити рестораторові Міняйлу приємне, постаралися дві чудові жінки – директор музичної школи №1 імені М. В. Лисенка Юлія Тимченко (№4 партійного списку) та директор д/с №89 Світлана Бєлова - №5.

Уявіть, скільки голосів до Батьківщини додалося завдяки Тимченко та Бєловій!

Тимченко – це голоси батьків учнів музшколи №1, а також випускників школи, колег. Бєлова – це голоси вихователів дитсадків, батьків дітей, що ходять до дитячого садочку №89…

Але - спочатку від мандату відмовилася Тимченко. Потім – Бєлова. Про причини цих рішень офіційно нічого не відомо.

Так би і вмерла інтрига, практично не народившись, якби не майстер парадоксів Роман Діскант – голова міської організації ВО «Батьківщина». Той самий Діскант, котрий влітку казуістично виводив з-під удару друга Бондаренка, що перейшов з «Батьківщини» в олігархічну «За майбутнє». Чинний мер «не покидає «Батьківщину», - переконував тоді Діскант. Він – «виходить з партії».
Як Діскант та Міняйло врятували міськраду Черкас від згубного впливу моралі й духовності

Ось і цього разу, виступаючи в ефірі в студії 18000, Діскант, коментуючи ймовірну рокіровку Тимченко-Бєлової на Міняйла, заявив, що «депутатський корпус Черкаської міськради не готовий до таких високоморальних та високодуховних людей, якою є Юлія Тимченко».

Он воно що! Хтось злостився й підступно припускав, що Міняйло (а йому, судячи з етимології прізвища, сам Творець велів «махнутися» місцем з двома бюджетницями) зробив Тимченко та Бєловій пропозицію, від якої було важко відмовитися.
Як Діскант та Міняйло врятували міськраду Черкас від згубного впливу моралі й духовності

А насправді ми стали свідками практично гуманітарної операції. Діскант з Міняйло врятували:

а) депутатський корпус від емоційно спустошливих контактів з високодуховною Тимченко;

б) Тимченко – від згубного впливу аморального депутатського середовища.

Адже на що була б схожа фракція Батьківщини у складі ресторатора Дісканта, ковбасника Тренкіна та високодуховної Тимченко? На героїв байки про Лебідя, Рака та Щуку.

А тепер «Діскант, Тренкін, Мельник» - що казкові Ніф-Ніф, Нуф-Нуф і Наф-Наф. З гуманним «сірим вовком» Міняйлом.

Краса врятує світ? Можливо. Але не в Черкасах. Принаймні, не зараз.
Як Діскант та Міняйло врятували міськраду Черкас від згубного впливу моралі й духовності

Щоправда, є гендерний аспект, на який зараз в українській політиці звертають особливу увагу. Але казкові черкаські батьківщинівці цю проблему з ЮВТ якось «порішають», чи не так?

Юлій Бютов
24.11.2020 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter