Курям на сміх: як мер намагався зірвати екологічний форум

Якби на голові Бондаренка було волосся, то сивини йому б за останній тиждень відчутно додалося. Ось тільки скупим телеграфним рядком:

- 15 жовтня Соснівський районний суд задовольнив клопотання прокуратури про відсторонення від посади очільника департаменту Черкаської міської ради Сергія Воронова. Його підозрюють у розтраті 732 тис. грн.. з бюджету Черкас;

- фінансові порушення на суму на загальну суму 244 млн грн. виявлені під час ревізії черкаського КП «Черкасиводоканал»;

- ревізія Департаменту управління справами та юридичного забезпечення міськради Черкас виявила порушень на понад 14 млн. грн.;

- ревізія Департаменту економіки та розвитку Черкаської міськради виявила порушень на понад 55 млн. грн.

Згадайте, як Бондаренко публічно висловлював жаль з приводу того, що зараз – «не часи Сталіна», і не можна розстрілювати. Так от: при Йосипі Віссаріоновичі самого Бондаренка за таке господарювання на чолі Черкас розстріляли б мінімум 10 разів…

Що може врятувати потопаючого під шокуючи ми цифрами фінансових порушень мера? Популізм, вереск та скандал…

Його й влаштував Бондаренко сьогодні під час офіційного відкриття засідання національної платформи «Перспективи розвитку в Україні технологічних парків з перероблення відходів» у великій сесійній залі Будинку рад. Для Черкас цей форум надважливий, оскільки міські звалища давно переповнені відходами.
Курям на сміх: як мер намагався зірвати екологічний форум

На захід були запрошені усі зацікавлені особи, у тому числі - черкаський мер. Організатори форуму оприлюднили скріншот відправки повідомлення меру Бондаренку.
Курям на сміх: як мер намагався зірвати екологічний форум
Клікніть для збільшення

Але у мера вибори і проблема утилізації сміття його зовсім не цікавить. Він використовує будь-яку можливість для самопіару. Приблизно на 40-й хвилині засідання, мер із своїм заступником, секретарем міськради і кількома депутатами почали кричати, що їх буцімто не запросили на захід, і намагалися зірвати форум. Мер вибрався на трибуну…

Буває популізм від фахівця. Ти розумієш, що людина пересмикує та довільно трактує факти. Але при цьому – розбирається в темі. Мер Черкас за 4 хвилини виступу яскраво продемонстрував, який вигляд має популізм від дилетанта…

Лише побіжний перерахунок озвучених Бондаренком нісенітниць.

По-перше, Бондаренко назвав засідання Національної платформи, організатором яких є Всеукраїнська екологічна ліга – «громадськими слуханнями». Чому він так вирішив?

По-друге, Бондаренко заявив, що Всеукраїнська екологічна ліга не має ніякого відношення до «землі Богдана і Тараса». Знову ж таки – чому Бондаренко одноосібно позбавив Всеукраїнську громадську організацію права здійснювати діяльність на території Черкас та області?

По-третє, заявив дослівно, що «ніколи в житті громадяни Києва не будуть розповідати нам, черкащани, що нам робити в нашій області…»

І тут справа вже не в тім, що в природі не існує такої категорії людей, як «громадяни Києва». І навіть не в тім, що, дотримуючись такої логіки, жителі Черкас в 2015 році не мали права голосувати за Бондаренка на виборах мера обласного центру, бо він – уродженець Лисянки.

Під час засідання Національної платформи йшлося про шляхи вирішення проблеми утилізації відходів на території Черкас та області. Говорили фахівці, які знаються на даній проблемі та володіють матеріалом.

Мало того, що за 5 років «мерствування» в Черкасах Анатолій Бондаренко впритул не бачив, що Черкаси потопають у смітті. Сьогодні він заявляє, що «екологічно шкідливого підприємства на території Черкас» ніколи не буде. І заявляє про це від імені «громади міста».

Щоб говорити від імені громади міста на серйозні теми, слід:

а) готуватися по темі, щоб не мати вигляд «двієчника» котрий не вивчив домашнє завдання;

б) наводити думку фахівців або запропонувати їм виступити на заході;

в) не верзти дурниць курям на сміх…
Курям на сміх: як мер намагався зірвати екологічний форум

Проте коли кожного дня, то тут, то там, оприлюднюються факти про сотні мільйонів або неефективного використання коштів бюджету Черкас, або про розтрати бюджету, особливо обирати не доводиться.

Треба виходити на трибуну і ляпати язиком…Ось Бондаренко й ляпає.

Кіндрат Булавін
20.10.2020 18:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter