У другому турі – Ільченко та Бондаренко

У другому турі – Ільченко та БондаренкоНа запитання черкасців «Хто ж пройде до другого туру виборів Черкаського міського голови?» вже впевнено відповідають результати останніх досліджень.

Про те, що другий тур неминучий і рейтинг чинного мера Бондаренка становить менше 50%, а саме перебуває між 40,5% і 48,8% – свідчать соціологічні дослідження.

Підтверджують стрімке падіння рейтингу чинного мера й опитування, які протягом 3-х місяців у місті Черкаси робила поважна соціологічна агенція національного рівня – Центр політичних досліджень ІМІДЖ-КОНТРОЛЬ.

Динаміка цих досліджень підтверджує, що в другому турі зіткнуться два фаворити передвиборної боротьби за мерське крісло: Віталій ІЛЬЧЕНКО та Анатолій Бондаренко.
У другому турі – Ільченко та Бондаренко

За даними останнього дослідження, яке відбувалось у Черкасах 11–13 жовтня 2020 року, спостерігається стабільне зростання рейтингів Віталія ІЛЬЧЕНКА. Сьогодні він становить 16,9%. У той же час рейтинг Віктора Євпака залишився на позначці 12,4%. Це дослідження є досить точним і статистична похибка вибірки (без урахування дизаин-ефекту) не перевищує 2,8%.

Важливим чинником є й зростання рейтингу партії «Слуга Народу» в Черкасах, який протягом місяця піднявся ще на 1,5%. На 13 жовтня становить уже 20,5%.
Як бачимо, рейтинг Бондаренка невпинно падає і за період з 10 серпня до 10 жовтня знизився з 64% у серпні до 48,4% у жовтні.

Причому, значно зросла кількість черкасців, які налаштовані відсторонити Бондаренка від посади міського голови. 38,9% містян готові якнайшвидше усунути чинного мера від влади або в результаті виборів змінити його на нового. І найбільш рішуче налаштовані жителі округу №1, де цей показник сягає позначки 51,8%.

Про перемогу в першому турі, у незворотності якої переконувала команда Бондаренка ще місяць тому, вже забуто. Очевидно, що міського голову в Черкасах обиратимуть у двох турах. І Бондаренко з безсумнівного фаворита виборчих перегонів ще місяць тому перетворюється на вразливого кандидата з безліччю слабких місць...
У другому турі – Ільченко та Бондаренко

Євген Васильчук, доктор політичних наук
19.10.2020 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter