Як Петрику Пяточкіну порахувати уманських "цебріїв"?

Вже традиційно вибори в Умані розпочинаються нетрадиційно. Учора в глупу ніч члени міської ТВК зареєстрували кандидатами на посаду міського голови Умані двох Цебріїв- Олександра Володимировича та Олександра Васильовича. Це – тезки чинного мера Умані.
Як Петрику Пяточкіну порахувати уманських "цебріїв"?

Як інформують у ГО «Опора», засідання ТВК розпочалося о 23.00 на свіжому вересневому повітрі, біля зачинених дверей ТВК. Голова та заступник голови комісії участі у засіданні не брали, двері в приміщення комісії були зачинені. Однак більшістю голосів обидва Цебрії зареєстровані кандидатами в мери.

Під час денного засідання більшість членів комісії утрималася під час голосування, хоча, як підкреслюють в ГО «Опора», підстав для відмови в реєстрації у комісії не було.

Обидва Цебрії не є жителями Умані та Черкаської області. Більше того, у червні та липні 2020 року – змінили власні імена…

Найперше, що спадає на думку – народний депутат України Антон Яценко не має до «цебрійства» на виборах в Умані ніякого відношення.

Причетним Яценко може бути до чого завгодно. До сексистських висловлювань щодо працівниць міськради Умані. До гучних заяв про захмарні премії меру Цебрію та всьому складу Уманського виконкому, за що був удостоєний від мера почесного звання "цинічної потвори"...

4 вересня нардеп Яценко на прес-конференції в Умані заявив, що кандидатом у міські голови міста від партії «За майбутнє!» йтиме керівник його громадської приймальні в місті Ірина Плетньова.

“Я очолюю Черкаську обласну організацію політичної партії «За Майбутнє» та балотуватимусь першим в списку від цієї партії до Черкаської обласної ради та Уманської міської об’єднаної територіальної громади“, – написав Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
Як Петрику Пяточкіну порахувати уманських "цебріїв"?

Тепер важливо, щоб чинний мер Умані, Олександр Цебрій, не надумав в пику опонентам змінити власні дані. Що робитимуть Цебрій Другий та Цебрій Третій, якщо Цебрій Перший зареєструється на виборах, як «Ірина Плетньова»? Щоб гіпотетичний уманський "Петрик Пяточкин" заплутався рахувати не лише "цебріїв", а й "ірин плетньових".
Як Петрику Пяточкіну порахувати уманських "цебріїв"?

Але як би там не було, Яценко Антон Володимирович тут ні при чому...

Геннадій Саприкін
23.09.2020 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter