Казус Боднара

Казус Боднара Для приблизного розуміння, що таке Зе-влада, можна почитати безрозмірне інтерв’ю Богдана. Або довідатись, що членом української делегації в ТКГ пенсіонер Вітольд Фокін став у результаті протекції своєї гламурної онуки Маші, що з дитинства товаришує з керівником ОП Андрієм Єрмаком.

Не менш показовою є доля колишнього голови Черкаської ОДА Романа Боднара. 26 серпня після 10 місяців роботи на посаді Боднара звільнили з Черкаської ОДА. Пояснюючи в Черкасах своє рішення, президент Зеленський сказав, що хоче посилити команду в області. «Ось і все»…

Попри те, що Боднар не місцевий, живе в орендованому житлі, з міста він не поїхав. Зараз у десятимісячного керівника області – період пошуку самого себе в звичайному житті.

Роман Миколайович, задумливий та одинокий, відвідує музеї та передвиборчі заходи. Звертається до черкащан через соцмережі та обіцяє ось-ось повідомити щось важливе.

Проте якщо до 26 серпня кожне слово Боднара підсилювала посада, то зараз заяви Боднара – це заяви простого громадянина.

Щоб бути моральним авторитетом, слід працювати на репутацію десятками років. Щоб претендувати на створення політичної сили «під себе» - мати фінансовий ресурс або, принаймні, бути коротко знайомим із тими, хто може цим ресурсом з тобою поділитися.

Нічого цього у відставного з невідомих причин чиновника немає. Він з’явився в Черкасах завдяки збігу обставин, нізвідки, відверто неготовим до роботи керівника області. Проте проявив себе тямущим менеджером. І найголовніше – почав заробляти авторитет у місцевих, не роблячи різких та непередбачуваних рухів та не вляпуючись у дурні історії через непродумані заяви або емоційні вчинки. У корупційних оборудках помічений також не був, героєм пліток та анекдотів не став.

Але зараз – вештається чужими Черкасами, кинутим і забутим владою, яка його учора піднесла …
Казус Боднара

У травні під час прес-конференції Зеленський поскаржився на кадровий голод в Україні. І напівжартома-напівсерйозно запропонував журналістові «УП» визначити для себе напрямок роботи і прийти працювати в його команду. Просто цікаво, який серйозний фахівець погодиться працювати в Зе-команді, спостерігаючи за «казусом Боднара»?

Денис Сирцов
15.09.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter