Як "слуга" Ільченко буде боротися з "агентом 007" у Черкасах?

Найголовніше питання до старту передвиборної кампанії в Черкасах звучало так: кого обере пропрезидентська партія своїм кандидатом у мери Черкас? Якби ним став нардеп Олександр Скічко (його кандидатура партією влади справді розглядалася), то було б зрозуміло, що вибори в Черкасах «слуги» зливають.
Ставка ж на гендиректора UKRAVIT Віталія Ільченка сприймається однозначно – «Слуга народу» гратиме в Черкасах всерйоз.

З високим рівнем ймовірності, місцеві вибори в Черкасах проходитимуть у два тури. Тому завдання-мінімум для Ільченка – потрапити у другий тур. А от далі…
Як "слуга" Ільченко буде боротися з "агентом 007" у Черкасах?

Реальних проблем для гендиректора UKRAVIT декілька. Так, він не має за плечима негативного бекграунда. Це – позитив. Але при цьому в Ільченка низький рівень упізнаваності в Черкасах. Ще рік тому на хвилі закоханості України в Зеленського майже кожна «Каріна Євгеніївна», варто їй було сказати, що вона від «Голобородька», ставала депутатом Верховної Ради. Зараз рейтинг «Слуг…» та Зеленського суттєво просів. Прив’язка до популярності Президента вже не є стовідсотковою запорукою успіху.

Ільченку слід максимально «відкусити» від рештків популярності Зеленського. І тут перед ним постане наступна проблема. Чинний мер Бондаренко, в силу як об’єктивних обставин, так і суб’єктивних причин, справді наростив значний рейтинг. Наближені до Бондаренка політтехнологи обіцяють перемогу свого клієнта вже в першому турі. Вони лише трішечки видають бажане за дійсне.
Як "слуга" Ільченко буде боротися з "агентом 007" у Черкасах?

Публічно воювати з Бондаренком? Звісно, що ні. Президентська сила вочевидь обрала іншу тактику. Не випадково минулого тижня в один день сталося як представлення нового голови Черкаської ОДА, есбеушника Сергійчука, так і презентація кандидата в мери Черкас від «Слуги народу» Ільченка.

За два місяці передвиборної кампанії Ільченку в експрес-режимі слід створити в Черкасах образ ефективного менеджера, сучасного керівника й перспективного публічного політика. Якщо він при цьому буде конфліктувати в інформпросторі з Бондаренком – образ буде іншим. Тому Ільченко буде «чистим Слугою». А всю марудну роботу візьме на себе чекіст Сергійчук. За 57 днів до виборів в Черкаси приїхав «агент КДБ» зі шлейфом гучних скандалів, щоб добудовувати драмтеатр и знижувати тарифи? Не смішіть бабусині капці!

У Сергійчука єдине завдання: створити персональному «ворогу» Президента стільки проблем, щоб той тільки б тим і займався, що відгавкувався від перевіряльників. Ідеально, якщо б з «19 кримінальних проваджень» проти Бондаренка бодай одне найближчим часом було доведено до суду…
Як "слуга" Ільченко буде боротися з "агентом 007" у Черкасах?

Якщо план спрацює, то нинішній високий рейтинг Бондаренка ще зовсім не означає його переобрання.

Сергій Цюрюпа
01.09.2020 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter