День Незалежності

День НезалежностіУ новий політичний сезон Україна традиційно входить святкуванням Дня Незалежності. 24 серпня в Києві кожен з тих, хто прагне аналізувати, побачили фактично дві презентації майбутнього України. Першу – від Зеленського, другу – від Порошенка.

Так, була публічна полеміка під час виступів Президента та лідерів опозиції, де адресати легко читалися: Зеленський – Порошенко, Зеленський – Турчинов…

Зеленський: парад в Україні на День Незалежності обов'язково буде в майбутньому. Після повернення людей і територій…

Порошенко: Я розумію, що біля вагона Сердючки йому комфортніше, ніж біля танку…"Не зробить влада сама - ми придумаємо, як її змусити (провести парад на 30-річчя Дня Незалежності). Тому що дехто не служив, а в армії кажуть: "Не вмієш - навчимо, не хочеш – змусимо…»
День Незалежності

Зеленський: Ми будуємо країну, яка завжди готова дати відсіч… Країну, де ті, хто без бою подарував частину територій, - будуть давати свідчення, а не виголошувати проповіді про патріотизм.

Турчинов: Неймовірна кількість учасників маршу показала, що в Україні є сили, здатні захистити нашу незалежність від зовнішніх і внутрішніх ворогів, не допустити капітуляції зеленої влади перед Росією…
День Незалежності

Зе- команда прагнула продемонструвати: Зеленський – це Президент, який хоче об’єднати націю і має головну мету – припинити війну.

Опозиція ж, у свою чергу, доводить: в Україні є безкомпромісний Лідер опозиції Порошенко, який закликає «ні – капітуляції!», а Зеленський плазує перед Москвою і фактично своїми діями доводить, що він є колаборантом.

Зеленський спирається на політичну націю в Україні, не педалюючи питання, що роз’єднують: мову, віру тощо. Цільова аудиторія Порошенка – активна й здатна до рішучих дій меншість, пасіонарії, нон-конформісти за «війну до переможного кінця» та «мир на умовах української сторони».

Зеленському є що сказати Порошенку: майже місяць в зоні ООС немає обстрілів, люди не гинуть ні з однієї, ні з іншої сторони. Це те, чого за свій термін так і не зумів досягти п’ятий Президент. І з кожним днем тиші на фронті акції шостого Президента зростатимуть у ціні.

При цьому команда президента має очевидний недолік: брак спікерів, які здатні «заводити» маси та інтелектуально підсилювати главу держави. Зеленський – одинак, який відверто потребує поруч своїх «луценків».

Порошенко ж і члени його команди чимало зусиль зосереджують на радикалізації свого електорату, переконуючи його, що між Зеленським та ОПЗЖ Медведчука різниці майже немає. А якщо так, то слід бути готовим до рішучих дій. При цьому не уточнюючи: якщо з Росією не може бути ніяких компромісів, то це означає продовження війни. А якою може бути мета війни з без’ядерної країни з ядерною і як довго така війна триватиме?
День Незалежності

Як би це не звучало цинічно, але поновлення бойових дій на Сході підсилить позиції Порошенка та радикалізує його прихильників. А тривале перемир’я – змусить опозицію шукати інші ходи для мобілізації рядів.

З усім цим Україна входить в політичну осінь-2020…

Віктор Борисов Усі фото - Цензор.нет
25.08.2020 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter