Другий - пішов...

Відзавтра в команді Романа Боднара не працюватиме вже другий заступник - Юрій Лесюк. Ще 30 липня він подав на ім’я Боднара заяву, в якій просив звільнити його із займаної посади «за згодою сторін» з 18 серпня.

Це вже другий чернівчанин, який пішов з команди Боднара. Першим був В’ячеслав Швець. З 1 квітня він звільнився з посади 1-го заступника голови ОДА «у зв’язку з сімейними обставинами».
Другий - пішов...

Не треба мати ніяких інсайдів, щоб зрозуміти очевидне: хаотичний рух на вищих щаблях управлінської вертикалі при чинному Президенті триває. Двом чернівецьким «варягам» робота в Черкасах під керівництвом Боднара виявилася очевидно не до снаги.

Не зайве буде додати, що в Черкаській ОДА та облраді впродовж тривалого часу циркулює інформація, що на часі – відставка самого Боднара. Ніби-то не виправдав покладених на нього в ОП сподівань.

Зовнішніх ознак чергової кадрової перетурбації в Білому домі не видно. Боднар в міру активний, їздить по районам, приймає громадян, розпікає чиновників, перерізає стрічки на нових об’єктах, презентує бренд регіону.

Найголовніше, що почав робити Роман Миколайович в Черкасах,– це в перших числах червня нажахав всіх до єдиного місцевих «авторитетів», влаштувавши два виїзних засідання на березі Дніпра. Якщо пам’ятаєте, присвячені вони були незаконній приватній забудові берегової лінії Кременчуцького водосховища. Вона не тільки не припиняється. Забудова триває.

Замах був серйозним. Боднар продемонстрував, що він – в курсі справи й готовий до рішучих дій, щоб навести лад у цьому питанні.

Провінція тоді припустила, що це – або реальна боротьба з корупцією, або голова ОДА просто «підняв ставки», і з часом, як і його попередники, плавно зійде з теми, зосередившись на «більш важливих» напрямках.

Літо завершується, заступники розбігаються, а про прибережну забудову голова ОДА якось непомітно …забув.

І його можна зрозуміти. Скільки поточної роботи: дороги ремонтуються, з COVID-19 – треба боротися, а ще – на літаку політати, зранку побігати та 30 фото про це на фейсбуці залишити…

Нетривалий етап нашвидкуруч зшитої команди варягів, якій ненадовго вручили Черкаську область, добігає до завершення. Ну, особливо не «налажали». І на тому - спасибі.
Другий - пішов...

Кіндрат Булавін
17.08.2020 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter