Підсилив авторитетом...

Підсилив авторитетом...Минулого тижня мер Черкас офіційно заявив, що напередодні місцевих виборів у жовтні 2020 року він вирішив приєднатися до партії “За майбутнє”. Бондаренко підкреслив, що «вірить у її потенціал».

Що ж, лище щиро віруюча людина може піти до партії, яка, наприклад, - не брала участі в місцевих виборах у 2015 році. На позачергових виборах до парламенту в 2014-му набрала 0,08 %. А на позачергових виборах до ВРУ влітку 2019 року взагалі не висувала кандидатів.

Нагадаємо, що за короткий час Анатолій Бондаренко не кинув, а «просто пішов» з партії Батьківщина. Потім - майже вступив до партії мерів «Пропозиція». У проміжку часу натякав, що в Черкасах може утворитися місцевий проект, котрий може об’єднати відомих жителів Черкас.

І врешті – вступив у «За майбутнє», яке пов’язують з Ігорем Коломойським.

Той, хто скаже, що Бондаренко берегів не бачить, рамси поплутав та в трьох соснах заблукав – помиляється. Той, хто слухає плутані пояснення своїх хитань від самого Анатолія Васильовича – теж марно витрачає час. Те, що збоку може здаватися броунівським рухом, є банальним пошуком ресурсів на вибори.

У «Батьківщини» в силу затухання лідера та бренду - ресурсів немає. Партію мерів «Пропозиція» досвідчений політик Бондаренко був готовий підтримати своїм авторитетом, але…не грошима. Політичне об’єднання напівміфічних відомих черкащан не склалося, бо з грошима у них, як і у решти невідомих черкащан після коронавірусу – погано.

У той же час, навіть побіжне знайомство з історією партії «За майбутнє» здатне підняти настрій будь-кому. Достатньо прочитати дослідження ЧЕСНО, щоб зрозуміти Бондаренка повністю.

Видатний розум улюбленого мущщини «няні Віки», продюсера Максима Шаталіна (серіал «Моя чарівна няня») збагатив медіа-простір діловим реченням про те, що справжній продюсер вкладає в шоу чужі гроші, а не власні.
Підсилив авторитетом...

Бондаренко міг піти в партію, яка пишається результатом в 0,08 % голосів на виборах, тільки з однієї причини: тінь олігарха дала йому гарантії на отримання ресурсу. А в наступні 5 років бюджет Черкас, земля Черкас або нерухомість Черкас (в разі успіху Бондаренка) якось там вже віддячить за допомогу.

Прихід у проект Коломойського мера Черкас, який подав до суду на президента Зеленського, якого Коломойський фактично й зробив Президентом України, - свідчення того, якими сьогодні є відносини олігарха та Президента.

Якось так…

Юлій Бютов-Замайбутінський
03.08.2020 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter