Як Зеленському помиритися з Бондаренком

З першого дня мерської каденції Анатолія Бондаренка Провінція ставилася до нього з критичною іронією. Але…

Сьогодні в Печерському райсуді Києва пройшло перше судове засідання за позовом мера Черкас до Президента України Володимира Зеленського. Нагадаємо, що Бондаренко вимагає від Зеленського компенсацію за завдану моральну шкоду у розмірі в одну гривну. Під час останньої прес-конференції Президент України назвав Бондаренка «бандитом», проти якого порушено «19 кримінальних справ».
Як Зеленському помиритися з Бондаренком

Перше судове засідання тривало менше години. Сторона Зеленського на засідання не з’явилася. Наступне - призначено на 18 серпня…

…Так от: більш простої ситуації годі й уявляти. Під час прес-конференції Зеленський піддався емоціям та, називаючи речі своїми іменами, - звів наклеп на мера Черкас. Бондаренко – не янгол, але до почесного звання «бандита з 19-ма кримінальними справами» - очевидно не дотягує. Поки що.

Усі ми за життя чимало разів потрапляємо в дурні ситуації, кажемо зайве та ображаємо інших. Президент країни – не виключення.

У такій ситуації найкращий вихід для Зеленського– запросити Бондаренка на келих пива. Екс-Президент США Барак Обама практикував колись подібний прийом для залагодження конфліктних ситуацій всередині країни.
Як Зеленському помиритися з Бондаренком

Біда не в одній гривні, яку Зеленський, безумовно, програє, навіть і в Печерському суді.

Президент – символ країни. Який, зробивши дурницю, не намагається залагодити конфлікт, а навпаки – поглиблює його.

Неявкою у суд. Позбавленням Бондаренка права доступу до державної таємниці. Раптовими перевірками фінансової та господарської діяльності міської ради Черкас.

Кожна подібна дія з боку правоохоронних та фіскальних органів буде пов’язуватися з Президентом України. І битиме по іміджу глави держави, створюючи Анатолію Васильовичу на рівному місці абсолютно незаслужене ним звання «жертви Зе-режиму».

Чоловіча «пивна» розмова тет-а-тет з мером Черкас на галявині перед Маріїнським палацом (саме там, де по-хлоп’ячи зірвався Зеленський) – мудрий вихід з неприємної для іміджу Президента ситуації. Яка зіграє в «плюс» для обох. Паралельно й познайомляться…

А створення навколо Бондаренка «випаленої землі» через невміння тримати язик за зубами- помилка. Навіть не доросла, а хлоп’яча…
Як Зеленському помиритися з Бондаренком

Олександр Арабач
23.06.2020 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter