Без негативного бекграунду

Через 11 місяців після перемоги на парламентських виборах в Україні в липні -2019, «Слуга народу» дозріла до створення в Черкасах партійного осередку. 13 червня в Черкасах «слуги» зібрали ЗМІ, щоб повідомити цю новину. Також представили начальника міського виборчого штабу партії – директора місцевого бізнес-коледжу Олега Кукліна.
Без негативного бекграунду
Фото "Про Все"

Моновладі в Україні – майже рік. І за цей час у Черкасам «слугам…» вдалося неможливе – вони нічим себе не заплямували. Бо нічого не робили, тому що по факту їх цілий рік в місті…не було.

Найяскравіше важко забути …Зокрема, як нардеп-слуга по 196 ОВО Андрій Стріхарський вербував у помічниці модель без освіти, але «з великим бажанням працювати». Або - одного з найталановитіших зятів України Олександра Скічка (слуга-нардеп по 197 ОВО), в уяві якого пасажирські потяги України курсують зі швидкістю 400 кілометрів на годину. Або - найвродливішу ректорку України Любу Шпак (слуга-нардеп від ОВО №194) , яка робить політичну кар’єру, набравши води в рота. Або Олег Арсенюк, який працює нардепом по ОВО №195 у штаті свого помічника –тендерного ділка класу «люкс» Володимира Халая.

Зрозуміти те, що «слуги…» ніяк не пройдуть процес самоідентифікації, - можна. Партія була створена під героя телесеріалу Василя Петровича Голобородька. Який був за все хороше й проти всього поганого.

Це приблизно те ж саме, що створити партію Губки Боба Квадратні штані. Лідер - є, але ідей та смислів – немає.
Без негативного бекграунду

У цьому сенсі прихід до міського штабу «СН» Олега Кукліна – це введення дорослого «дядьки» для нагляду за дитячим садочком. Куклін – той самий «Голобородько», тільки років на 20 старший – вміє говорити, має адміністративний досвід та …власні скелети у шафі.

Тому суботню презентацію Черкаського міського штабу СН через розмитість партійних облич, поліваріантність можливих сценаріїв можна представити, як заманеться.

Провінція пропонує два варіанти – «про» і «контра». Обирайте, відштовхуючись від власних ілюзій або їх відсутності.

«Про»

13 червня в Черкасах народні депутати Любов Шпак та Олег Арсенюк представили журналістам керівника міського виборчого штабу «Слуги народу» Олега Кукліна.

- Олег Володимирович є доктором економічних наук, професором та досвідченим управлінцем, - підкреслила Любов Шпак.

У свою чергу, керівник обласного штабу «СН» Олексій Печніков окреслив вимоги, які висуває партія до своїх кандидатів на місцеві вибори.

- Головне – це порядність та чесність, - вважає Печніков. - Також важливий "чистий бекграунд" кандидата, його діяльність та бачення подальшої розбудови Черкаського краю…

Своїми очікуваннями від «Слуг народу» на місцевому рівні з журналістами поділився аксакал місцевого політикуму, відомий бізнесмен та батько Олега Арсенюка – Олексій Арсенюк.
Без негативного бекграунду

- Скажу коротко: нарешті те, про що ми мріяли з однодумцями, - здійснилося, - сказав Арсенюк-старший. – До влади в Черкасах будуть приходити молоді, енергійні, кваліфіковані й порядні люди. А ми, люди з досвідом, завжди допоможемо…

Контра

13 червня екс-ректорка одного з найскандальніших внз Черкас Любов Шпак та нардеп Арсенюк-молодший (той самий, що став широко відомим після «карантинного скандалу» з рестораном «Велюр») представили керівника Черкаського міського виборчого штабу СН Олега Кукліна. Олег Куклін запам’ятався своїм членством у Партії регіонів, був депутатом від ПР у міськраді Черкас з 2010-го по 2014 рік.

Дежавю у присутніх журналістів викликала заява керівника обласного штабу «СН» Олексія Печнікова. «Основним для кандитата від нашої партії є порядність та чесність. Наші майбутні кандидати - це люди, яких знають у містах, селах і яким довіряють». Ну, приблизно те ж саме говорилося під час заходів Партії регіонів Януковича-Азарова, про кандидатів у депутати від цієї політсили…

«Перчику» презентації додала присутність на ній скандального місцевого підприємця, колишнього активіста «Опозиційного блоку» Олексія Арсенюка, батька нардепа від 195-го ОВО.

Суцільні нові люди, без «негативного бекграунду»…

PS. Обидва варіанти мають однакове право на життя, коли мова йде про майбутнє партії «Губки Боба» в Черкасах…

Геннадій Саприкін
15.06.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter