Немов сир у маслі

Якщо пам’ятаєте, то за рік до завершення повноважень цього складу Черкаської облради, депутати повністю змінили керівництво. А коли голові облради Підгорному до другого заступника Андрія Сегеди додали ще й третього– Михайла Мушиєка, скептики почали сумніватися – чим займатиметься «під кумполом» така армада керівників?

Але, попри скепсис, хлопці засучили рукава та впряглися у воза. Михайло Мушиєк вже з’їздив у Лисянку, де екскурсовод Вельбівець відкрив йому захоплюючий світ місцевої профтехосвіти й веселої арифметики.

Не пасе задніх й Андрій Сегеда. 27 травня Андрій Віталійович відвідав два музеї на Корсунщині.

Пан заступник з’їздив туди не на «шарка» - експозиції подивитися.
Немов сир у маслі

Поїздка в Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник та в музей Нечуя-Левицького проходила в рамках «інспектування підготовки закладів культури до пом’якшення карантину».

Після спілкування з музейниками Сегеда відзначив, що дирекція заповідника і колектив повністю готові до відновлення роботи і прийому відвідувачів.

Раніше, 25 травня, Сегеда проінспектував підготовку до пом’якшення карантину в академічному театрі ляльок. Копітке вивчення повсякденного життя театру надихнуло Сегеду заявити, що черкаські ляльководи «повністю дотримуються карантинних заходів. Працівники забезпечені масками, антисептиком. При вході вимірюється температура безконтактним термометром…»
Немов сир у маслі

А кількома днями раніше , побувавши на руїнах палацу Даховських в Монастирищенському районі, Андрій Віталійович далекоглядно заявив, що «величезний український замок в стилі неоготики гідний бути музеєм всеукраїнського рівня», одначе «все знаходиться в занедбаному стані. Покинута будівля охороняється, але ніхто її не доглядає…»

Скільки людей хотіли б так само вештатися перекотиполем по області, констатувати очевидне, інспектувати те, що й так робиться без його найменшого втручання? При цьому подорожі оплачуються з бюджету області, харчуванням опікується приймаюча сторона, а чарівні помічниці спонукають до продовження мандрів. У найвіддаленіші куточки мальовничої Черкащини…
Немов сир у маслі

Немов сир у маслі

Платники податків Черкащини мають бути втішені тим, що і Михайло Григорович Мушиєк, і Андрій Віталійович Сегеда знайшли себе на адміністративній ниві, проводячи свій робочий час насичено й цікаво, ні на що не впливаючи, але й нічому не заважаючи.

Відчувати себе сиром в маслі - непросто, але вони того - варті…

Геннадій Саприкін
28.05.2020 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter