Потік Зе-свідомості про "Черкаси, Бондаренко, бандит"

На президентських виборах 2019 року мер Черкас Бондаренко мав чимало підстав допомагати опонентам Порошенка. Кримінальні справи проти політичних та бізнесових партнерів, відверте ігнорування Бондаренка з боку Порошенка під час приїздів у Черкаси…

2019 року міський голова Черкас поставив на Зеленського, і в обласному центрі місцева влада майже відкрито, особливо в 2-му турі, грала на боці Зе-команди.
Коли 31 липня 2019 року вже Президент Зеленський завітав у Черкаси для представлення нового очільника ОДА Ігоря Шевченка (пам’ятаєте такого?), то Анатолій Васильович удавав з себе стійкого олов’яного солдатика й запопадливо заглядав Зеленському в рота («побажання Президента для нас – це наказ»)…

Сьогодні, через 10 місяців, Президент Зеленський назвав Бондаренка бандитом. Щоправда за кілька хвилин додав, що …зовсім не знає, що він за людина така…
20 травня в Києві відбулася розширена прес-конференція глави держави для вітчизняних та іноземних ЗМІ. Про загальне враження – пізніше. Є сенс зосередитися на тому, що Зеленський почав говорити, коли в одному з питань журналіст згадав про мера Черкас Бондаренка.

Пряма мова Володимира Олександровича
Потік Зе-свідомості про "Черкаси, Бондаренко, бандит"

Зеленський: …просто не можу говорити про мера Черкас. Я навіть не знаю, що говорити, коли міський голова має 19 кримінальних справ. Хто це? За один стіл з такими бандитами я не сяду…(Бандит – синонім слова «злочинець». Називати людину злочинцем в Україні публічно можна лише після вмотивованого рішення суду, - Пров.)

Його обрано? Це право народу. Будь-ласка, обирайте бандитів, якщо є бажання (Більшість виборців у 2-му турі голосування на місцевих виборах 2015 року не підтримували бандита. Бондаренко мав пройти спецперевірку в СБУ, бо за посадою має доступ до державної таємниці. Якщо він працює мером вже 5 рік, то таку перевірку він пройшов. Кримінальні провадження відносно Бондаренка треба довести до суду, а в суді – до вироку, - Пров.)

Я вважаю, що він (мер Черкас Бондаренко) поводився некоректно. З самого початку карантину…Як спадщина у нас є? Що у нас було? Порожні аптеки. Порожні лікарні. Немає апаратів ШВЛ. У країні немає нічого.

Початок коронавірусу. Де Держрезерв? Просто мені цікаво…Порожній Держрезерв. В Україні 40 мільйонів людей – і порожній Держрезерв. Просто нічого немає.
Багато європейських країн відмовилися від Держрезерву. Тому ми всі бути два місяці тому там, де й решта європейських країн?

Де був мер Черкас два місяці тому? Де його звернення до мене – чим я можу допомогти владі? ( що саме не зробив Бондаренко два місяці тому? Хто з мерів українських міст «таке» зробив, а Бондаренко – ні, - Пров.)

Де його літаки, які прилітали й наповнювали лікарні? Де наповнення Держрезерву? Де його особисті кошти, за які він купив ліки та наповнив ними аптеки свого міста? (чому мер Бондаренко мав за особисті кошти наповнювати аптеки і лікарні? Де в Конституції чи в законі «Про місцеве самоврядування» сказано про те, що він в умовах карантину має направляти в місто літаки з ліками та медобладнанням?, - Пров.)

Розумію, що всім мерам складно. Але перепрошую – це популізм! І на чому? На статистиці смертності від коронавірусу? Я упевнений, що це якась політична боротьба. І з ким він бореться? Нехай йде в мери, нехай люди голосують…

Що потрібно: будуй дороги, покажи лікарні, які ти відкрив.

Скільки він років працює? Це перша його каденція? Я навіть не знаю, що це за людина…( як це – не знаю? Це ж – бандит, - Пров.)

Коли я збирав селектор з головами ОДА, з усіма мерами, то усім була надана можливість ставити питання й говорити – де саме влада може їм допомогти. Усі присутні мери та голови ОДА ставили питання. Нам потрібне те, те, а тут – ви вчиняєте неправильно.

Тому в мене й така реакція на місцеву владу. Я не розумію, що сталося…
Потік Зе-свідомості про "Черкаси, Бондаренко, бандит"

PS. Одразу по завершенню спічу, присвяченого меру Черкас, Володимир Зеленський сказав, що для втілення всього задуманого одного терміну президентських повноважень йому не вистачить (до виборів обіцяв, що йде на один президентський термін). Україна має шанс ще 9 років (4+5) стежити за майже неконтрольованим потоком свідомості першої особи в режимі реального часу.

Олександр Арабач
20.05.2020 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter