Призначення Ляшова, як ознака реваншу "донецьких"

Призначення Ляшова, як ознака реваншу "донецьких"28 квітня в Черкаській ОДА повідомили, що 1-м заступником голови Черкаської ОДА затверджено Дмитра Ляшова. До цього з січня 2020 року Ляшов працював заступником Романа Боднара. На цій посаді уродженець Маріуполя й кандидат економічних наук Ляшов замінив В’ячеслава Швеця, котрий повернувся у Чернівці «за сімейними обставинами».

Працівники Черкаської ОДА відзначають, що на фоні загальної сірості команди Боднара Ляшов – об’єктивно найяскравіший. Не в тому сенсі, що він виблискує діловими якостями та IQ. Просто його не можна фарбувати однією сірою фарбою. Він такий собі сіро-буро-малиновий…

За фахом Ляшов – спеціаліст з керування транспортом, випускник Приазовського державного технічного університету. Після призначення в Черкаську ОДА він тримався помітно відокремлено від «чернівецької бригади» Боднара. Проте з кожним тижнем ставав все помітніше, бо за об’єктивними показниками – вмінням вести співбесіди та проводити наради, умінням донести думки до колег та підлеглих, загальним рівнем ерудиції – вирізнявся від інших.

Щоправда, на практиці то ніяк не відбилося. Наприклад, одним з напрямків роботи Ляшова було кураторство будівництва 20-ти багатостраждальних амбулаторій сімейного типу в області. Віз і нині там – амбулаторії ніяк не добудують через банальне недофінансування. Гроші у бюджеті на амбулаторії виділяються вкрай невчасно й не в повному обсязі, підрядники тривалий час сидять у боргах і чекають, коли держава покриє хоча б частину їхніх витрат.

У короткій біографії 1-го заступника голови Черкаської ОДА нічого не згадується про його політичні уподобання. Інформація на цю тему у відкритих джерелах поки що не проявилася.

Проте учора уважні черкащани помітили Дмитра Ляшова в гучному розслідування «Бігуса» "Я до Колі": ресторан нардепа Тищенка приймає VIP-гостей попри карантин.

У програмі йдеться про те, що в центрі Києва під час карантину продовжує працювати ресторан нардепа від «Слуги народу» Миколи Тищенка «Велюр». Серед гостей ресторану знімальна група зафіксувала нардепів від Черкаської області Антона Яценка та Олега Арсенюка.

В одному з епізодів програми (дивитися з 10.55) згадується про клон «Опозиційного блоку» - партію «Опозиційний блок – Партія миру та розвитку». Вона була зареєстрована Мінюстом в грудні 2018 року й пов’язувалася з прізвищами Ахметова, Колесникова та Кисіля. На стоп-кадрі з’їзду «Опозиційного блоку – Партії миру та розвитку» є фото, де можемо бачити…Дмитра Ляшова (крайній з правого боку). На його шиї – бейдж учасника з’їзду.
Призначення Ляшова, як ознака реваншу "донецьких"

Якщо Ляшов пройшов крізь сито відбору в Офісі Президента та Кабміні, то там факт членства маріупольця в партії Ахметова й Колесникова не вважають компрометуючою обставиною. Найголовніше, що не порохобот чи юльок…
Призначення Ляшова, як ознака реваншу "донецьких"

Із зрозумілих причин Дмитро Ляшов факт політичних каверз з Ахметовим та Колесниковим у Черкасах не афішує. Одначе по суті – його призначення є ще одним наочним доказом загальної лінії Зе-команди на повільний й повзучий реванш «донецьких»…

Сергій Цюрюпа
29.04.2020 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter