Швець більше не жнець...

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар повідомив виданню 18000, що В’ячеслав Швець більше не працює його першим заступником. За версією голови ОДА, у Швеця виникли форс-мажорні обставини, пов’язані з родиною, через які він змушений був звільнитися. Це сталося ще 1 квітня. Швець пішов за угодою сторін.

Проте коментар Боднара не зовсім відповідає дійсності. Навіть, зовсім не відповідає. Це та версія, про яку домовилися дві сторони – та, що звільнила, і та, що накивала п’ятами.

Реальна причина добре відома всім в облдержадміністрації. Рівень особистості чесного служаки Швеця прогнозовано виявився не відповідним тим завданням, які покладаються на першого заступника голови облдержадміністрації. Керувати відділенням Держказначейства в Чернівцях, підписувати платіжні документи й старанно виконувати вказівки керівництва – це зовсім не те, що від Швеця вимагалося в Черкасах. Тут слід було швидко приймати рішення, розбиратися в проблемах та ситуаціях, з якими Швець ніколи до цього не перетинався.
Швець більше не жнець...
Команда Боднара: "мінус" один

Діяти швидко, рішуче, влізати в суто місцеві конфлікти та проводити певну лінію – з цим у Швеця не склалося. Не на те вчився і не для того готувався. Коли невідповідність посади і особи, що її займає, стала заважати нормальній роботі – казначей з Чернівців пішов.

І не правильно буде кидати йому камінь услід. Бо зараз в Україні неспівпадіння рівня людей та державних посад, які вони обіймають – тотальне. Починаючи із Зеленського, Шмиголя та Єрмака…

Щоправда, в них своїх «Чернівців» - немає. Треба або бодай якось навчитись, або країна разом з ними, гумористами, увійде в круте піке.

І так вже сталося, що стояти в стороні й дотепно кепкувати над нездарами – не вийде. Усі ми з цими так званими «слугами народу» опинилися в одному човні. Як і навесні 2014-го – з «кулявлобами».

Тому й будемо з усіх сил сподіватися, що Швець – це перший і останній з команди Боднара, в кого виникли «сімейні обставини»…
Швець більше не жнець...

Сергій Цюрюпа
16.04.2020 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter