Конституційні стрибунці. За усіма статтями

Щойно Президент Зеленський призначив Романа Боднара головою Черкаської ОДА, Провінція одразу звернула увагу: за психотипом колишній спецслужбіст Боднар дуже схожий на колишнього кадебешника Путіна. І зовні, і, схоже, внутрішньо. І життя, трапляється, підтверджує нашу не беззаперечну теорему.

Судіть самі. 14 лютого в Москві Путін головував на засіданні робочої групи, що займається напрацюванням поправок до Конституції. Член робочої групи, видатна спортсменка Олена Ісінбаєва звернулася до російського Президента та зізналася, що нарешті прочитала Конституцію, бо до цього якось не було приводу. Промова спортсменки одразу розійшлася на цитати та стала мемом…

А от 3 березня Роман Боднар поширив інформацію про обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації. Обговорення відбулося в Києві. У ньому взяли участь делегації з 5-ти областей України. Зокрема, і з Черкаської області.
Конституційні стрибунці. За усіма статтями

Своя «Ісінбаєва» знайшлася і в Черкаській делегації. Адже свій пост на ФБ пан Боднар підкріпив фото, на якому думами про Конституцією просякнутий Олег Скалько – голова Самооборони Майдану в Черкаській області.
Конституційні стрибунці. За усіма статтями

Скалько не стрибає так високо, як Ісінбаєва, хоча теж дуже красивий. І Конституцію України теоретично міг прочитати не за день до того, як обговорювати зміни до неї.

Але його участь у вчорашньому зібранні не менш кумедне, ніж стрибунихи Ісінбаєвої. Бо Скалько (факт загальновідомий) має дві кримінальні судимості. І середню освіту.

Судимості вже (як сам Скалько каже) – погашені. І він як людина з активною життєвою позицією має право сидіти в будь-якій президії. Але представляти цілу область (разом з голова державних адміністрацій, мерами міст) в обговоренні змін до Конституції України – перебір. За усіма статтями.

- Такі обговорення, - пише Роман Боднар, - відбудуться у всіх областях. Це свідчення легітимності процесів і того, що реформу рухаюсь самі громадяни.

Хоча швидше це говорить про те, що окремі керівники місцевих адміністрацій ніяк камертон не налагодять. Береги не знайдуть. Рамси не доплутають.

А в Москві…Ну, в Москві Путін на додачу до Ісінбаєвої може зробити членами конституційної групи всю збірну Росії з синхронного плавання. Їм пошана, а дідусю – приємно…

Сергій Цюрюпа
04.03.2020 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter