Нардеп-"слуга" на побігеньках у Халая

20 лютого прокуратура Черкаської області поширила інформацію про підозру в привласненні грошей директору черкаського ПП та ще одному підприємцю. За версією прокурорів, обидва причетні до привласнення грошей бюджету Черкас, виділених на ремонт вулиці Небесної Сотні та облаштування стоянки на вул. Толстого. У прокуратурі вважають, що на двох об’єктах підприємці присвоїли 140 тис. грн.

Прізвища підприємців в інформації з прокуратури не розкриваються. Наприкінці повідомлення прокуратура традиційно нагадує, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не доведуть у законному порядку…

Прокуратура може нагадувати, що їй заманеться, проте мудрі люди роблять висновки миттєво.

Нардеп від «Слуги народу» по 195 ТВО Олег Арсенюк раптово «вгадав», про кого йдеться в інформації прокуратури.
Нардеп-"слуга" на побігеньках у Халая

Буквально за кілька годин після прокурорської інформації на фб-сторінці нардепа з’являється повідомлення про …звільнення Володимира Халая з посади свого штатного помічника.

«Отримав інформацію про повідомлення підозри від прокуратури Володимиру Халаю за фактом привласнення та розтрати грошових коштів місцевого бюджету Черкас, - пише нардеп Арсенюк. Ілюструючи повідомлення фотокопією інформації з сайту прокуратури Черкаської області, нардеп продовжує:

- … Так, Володимир Халай був моїм штатним помічником. Однак лише факт отримання підозри свідчить про те, що мова може йти про корупцію… незалежно від подальшого розвитку ситуації та рішення суду, вже сьогодні я звільняю Володимира Халая з посади штатного помічника»

У свою чергу, підозрюваний Халай в інтерв’ю місцевому виданню заявив, що подав заяву про звільнення ще 18 лютого, бо «не може довести свою невинуватість на даний момент» і не бажає кидати тінь на нардепа.

Провінція неодноразово писала про легендарного Володимира Халая. Його підприємства регулярно беруть участь та перемагають у багатьох тендерах. Халай ремонтує дороги, стадіони й дитячі поліклініки. Халай – всюдисущий.

Халаєм регулярно незадоволені в міськраді та прокуратурі. Панамський канал був прокладений швидше, ніж Халай ремонтував дитячу поліклініку №2 на Вербовецького. Після відвідин запасного поля на Центральному стадіоні (Халай традиційно зробив цей об’єкт довгобудом) заступник мера Черкас Коломоєць у серцях сказав, що з цим підприємцем місто Черкаси справ більше мати не буде.
Нардеп-"слуга" на побігеньках у Халая

Але цей пан має гарну здатність: шляхом безкінечних зустрічей та переговорів з ворогами, перетворювати їх на друзів. Й знову перемагати в тендерах…
Вміння Халая зацікавити морально нестійких чиновників та правоохоронців настільки досконале, що коли «слуга народу» Арсенюк-молодший взяв його в штатні помічники, то ніхто не поставився до цього серйозно.

Бо насправді не Халай працював штатним помічником у нардепа Арсенюка. Це Олег Арсенюк працював нардепом у Халая.

Останні місяці Арсенюк-молодший ходив у Черкаську облдержадміністрацію, як на роботу. У такий спосіб Арсенюк-молодший «тримав мазу» за бізнес-партнера Арсенюка-старшого, Олексія Максимовича, власника відомого розважального комплексу «Бочка», всупереч усім правилам зведеного в прибережній зоні Дніпра, біля парку «Сосновий бір».
Нардеп-"слуга" на побігеньках у Халая

Каламутні «базари» черкаських делаварів з невстановлених причин поки що не допомогли врятувати Халая від чергових розбірок з прокуратурою. Проте величезний досвід Халая з ймовірністю 99,9 % допоможе йому вкотре знайти спільну мову з новим керівництвом черкаської прокуратури.

Зараз тактично Арсенюку-молодшому слід відмежуватися від проблем ділового партнера батька. Попри те, що його вину не доведено судом. Але то публічно. Бо насправді – це одна велика команда «слуг тендерів та довгобудів», і своїх вони не кидають. Свої просто багато знають…

Геннадій Саприкін
21.02.2020 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter