Як же вони йому заздрять!

Фотокореспондент Апострофа «піймав» нардепа по 198 ТВО Сергія Рудика. Виступаючи з трибуни Верховної Ради, Рудик продемонстрував «котли» за 8 385 доларів США. Видання акцентує увагу, що за такі гроші в Україні можна придбати новий автомобіль або навіть невеликий будинок.
Як же вони йому заздрять!

Годинник Rolex _Archive Cellini Danaos XL (той, що на правій руці нардепа) - належить до класу "люкс". Розмір корпусу - 38 міліметрів, виконаний у жовтому золоті. Годинник з ручним заводом. Ремінець зроблений із шкіри алігатора з вставками із золота. Годинник водонепроникний.

Сергій Рудик обраний по мажоритарному округу з центром у «найпроблемнішому місті України» - Смілі. Все місто – в боргах по вуха. Бюджет райцентру винен НАК «Нафтогаз» близько 62 млн. грн. Комунальне підприємство «ВодГео» за борги продає свій офіс і зараз у місті шукають, де можна було б розмістити працівників КП.

Чимало доріг Сміли можна вважати дорогами умовно.

Додамо, що з 2014-го по 2019 рік у попередньому складі парламенту Сергій Рудик очолював парламентський підкомітет з ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БОРГУ та фінансування державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

До речі, коли Рудик очолив підкомітет з з питань державного боргу України (травень 2016 року), сума цього боргу зросла – з 1,930 трлн грн – на кінець 2016 року до 2 трлн. 067,13 млрд грн – на серпень 2019-го.

Оскільки коштовні «котли» серед поважних пацанів завжди мали ознаку високої статусності, то народний депутат Рудик, що представляє «найпроблемніше місто України» та працює в парламенті найбіднішої країни Європи (донедавна - очолював підкомітет з держборгу, який невпинно зростає) має вигляд супермена на фоні:
Як же вони йому заздрять!

- екс-президента США Білла Клінтона (його годинник Timex Triathlon коштує 50 доларів):

- екс-президента США Джорджа Буша (цей «ніщєброд» носить Timex Indiglo також за 50 баксів);

- екс-президента США Барака Обами (він носив китайські Jorg Gray 6500 за 320 доларів)
Як же вони йому заздрять!

Якщо рити ще глибше, то в самому низу «харчового ланцюжка крутих рудиків» - Білл Гейтс – його годинник коштує лише $ 10…Засновник компанії Tesla Ілон Маск – швейцарський годинник Омега Сіамайстер - $ 162.

Рудик у 838 разів крутіше за Гейтса та в 51 раз – за Маска.

Як же вони йому заздрять…
Як же вони йому заздрять!

Кіндрат Булавін
06.02.2020 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter