Антон Володимирович - тру-ля-ля...

Антон Володимирович - тру-ля-ля...Антон Володимирович Яценко завжди міг здивувати. Але днями перевершив самого себе…

Про історію із захмарними преміями керівників мерії Умані ми вже писали. Нагадаємо, що 27 грудня сесія Уманської міськради ухвалила рішення № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці». У документі було передбачено нарахування надбавок і премій для керівництва Умані.

Інформаційний резонанс після повідомлення Яценка був такий, що Уманська місцева прокуратура цього ж дня зареєструвала кримінальне провадження. Адже в повідомленні на ФБ-сторінці 8 січня нардеп називав суми виплат по прізвищах і з точністю до «копієчки». При цьому підкреслював – премії вже отримано…

Учора мер Умані Олександр Цебрій записав відеозвернення до Яценка. Заява нардепа – неправдива, підкреслив мер, а сам Яценко – «цинічна потвора», і керівництво міськради подає на нього до суду.

Цебрій на відео – сама ображена доброчесность (дивитися тут). За його спиною – трудовий колектив, який гордою мовчанкою підтримує мера й таврує нардепа. Схоже на індійський Боллівуд …
Антон Володимирович - тру-ля-ля...


Проте в цій історії Антон…сам надавав паском собі ж нижче попереку. Просте перечитування його Фейсбуку доводить, що через дві доби після інформаційного «наїзду» на Цебрія та його команду Яценко дезавуював свої ж звинувачення.

Стежимо за зміною вітру у заявах Антона Володимировича:

8 січня: «…як народний депутат, я закликаю Уманську міську раду скасувати це аморальне рішення № 2.2-72/7 від 27 грудня 2019 року про нарахування премій міському голові Олександру Цебрію та керівному складу Уманської міської ради і повернути до бюджету Умані кошти у розмірі 1,5 млн грн, виділені на премії…(отже, у викладі Яценка – гроші виплачено разово, їх слід повернути до бюджету, - Пров.)

10 січня: «…Ще раз повідомляю, що є рішення Уманської міської ради № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці» від 27 грудня, згідно з яким на 2020 рік передбачено нарахування надбавок та премій у розмірі 1,5 млн грн (виділено нами, - Пров.)…

Хоча 8 січня після хвилі, розігнаної нардепом Яценком, навіть Уманська місцева прокуратура зареєструвала кримінальне провадження , бо «…службові особи Уманської міськради отримали премії на загальну суму 1,5 млн. грн.»., повертати в бюджет Умані нічого не треба. Адже озвучені Яценком суми – не разові виплати під новорічну ялинку, а річний розмір на увесь 2020 рік.

Так сваритися з вигаданої причини з такою кількістю не останніх людей на власному мажоритарному окрузі здатен тільки великий майстер політичного «тру-ля-ля…»

Денис Сирцов
17.01.2020 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter