Ворогам - закон

Керівник муніципальної інспекції Черкас Станіслав Коломієць впевнено тримає інформпростір міста на кінчику густої бороди. Минулого четверга він героїчно пережив спробу невідомих вибити ломом замки на вхідних дверях до орендованої ним квартири. Щоправда, сліди лома чомусь добре видно зсередини, а не зовні дверей.
Ворогам - закон
Зломщики ломилися в двері зсередини? - фото з фб С. Коломійця

При цьому важко уявити, як злодії гамселять залізним ломом по металічній оббивці на дверях. Півкладовища на Одеській в паніці прокинуться від вічного сну після таких звуків…
Ворогам - закон

Але вже наступного дня Коломієць знову був на передовій інформгаласу. Цього дня біля спуску Небесної Сотні на вулиці Гагаріна він керував знесенням кіоску, що належить підприємцеві Олегу Лисаку (сам Лисак у соцмережах заперечив свою причетність до будь-якого МАФу в Черкасах). Лисак пошкодив евакуатор, кидався камінням, лаявся…Одним словом, самовіддано бився за чуже майно, як солдат за батьківщину.

відео "18000"

За фактом дебошу відкрито два кримінальні провадження: за частиною 1 статті 296 (хуліганство); за завдання тілесних ушкоджень працівникові поліції – частина 2 статті 345 ККУ.

Про історію з бідами Лисака можна сказати так: майже завжди вибіркове застосування правосуддя є не менш принизливим, ніж відверта несправедливість.
У Черкасах – сила-силенна кіосків, які фактично є, а по документах – їх немає. Все тому, що у власників кіосків немає так званих паспортів прив’язки. Такі МАФи за «спасибі» використовують міські комунікації та землю під ними.

Підприємець Лисак мав чи не найбільше в місті «сірих» МАФів, торгуючи там тютюном та алкоголем. Тому, з одного боку, можна пишатися його відвагою у боротьбі з переважаючими силами Коломійця й радіти, що в Україні виріс клас власників, які б’ються за свою, не жаліючи живота свого. З іншого – він заслужив це, як ніхто інший…

А тепер про інший бік медалі. І він навіть не в тому, що Лисак – один з лідерів табору протесту біля стін мерії Черкас. А в тому, що в сіру зону черкаських МАФіозо входить не лише Лисак.

Так, кілька років тому в охоронних зонах магістральних тепломереж Черкаської ТЕЦ звела дві кіоски ПП Світлана Мушиєк – дружина багаторічного соратника мера Бондаренка – депутата Черкаської облради Михайла Мушиєка.
Ворогам - закон

А до скількох таких сірих МАФів має відношення інший соратник Бондаренка – депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін (читати тут)?
Ворогам - закон

Вибіркова принциповість муніципальної інспекції Коломійця насправді схожа на середньовічний девіз сюзерена: друзям – усе, ворогам – закон.

Хоча якщо Коломієць почне зносити сірі МАФи в іншій черговості: «Лисак-Тренкін-Лисак-Мушиєк…» - постановочні напади на його помешкання швидко перетворяться на реальні.

Тому поки що в Черкасах: ворогам – закон…

Кіндрат Булавін
23.12.2019 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter