Комети Зеленського

Завтра-післязавтра 1-го заступника голови Черкаської ОДА Лебедцова та просто заступника Карпенка офіційно звільняють. Чиновницька кар’єра обох виявилася стрімкою, як комета Галлея. 12 вересня Кабмін погодив їхнє призначення. І рівно через три місяці– гуд найт, Борисе, не кашляй, Вікторе…

Зе-команда сміливо продовжує дурнувату традицію Порох-команди: влаштовуємо чехарду на горі, щоб у пилу, що здіймається навкруги, не було видно, що ми тупо байдики б’ємо…

Це можна більш ніж переконливо продемонструвати історією про те, як в Черкаській області ніяк не добудують 21 амбулаторію сімейного типу.
Комети Зеленського

На початку лютого 2019 року Олександр Вельбівець (губернатор Черкащини №1 в 2019 році) урочисто доповів, що за ініціативи Президента України Петра Порошенка вже цієї весни на Черкащині сільська медицина підніметься на новий рівень – запрацюють амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Проведено тендери на будівництво 23 амбулаторій, укладені договори з будівництва на 21. Загальна кошторисна вартість усіх проектів становить більше 155 млн грн, медичного обладнання і устаткування буде закуплено на суму понад 12 млн грн. А також для кожного закладу буде придбане авто на загальну вартість понад 11 млн грн.

З березня 2019 року 1-й заступник голови Черкаської ОДА Тарас Висоцький в режимі невловимого ковбоя Джо ганяв по області, тримаючи ситуацію з амбулаторіями на «особистому контролі».
Комети Зеленського

У травні в Україні з’явився новий Президент. Зеленський звільняє Вельбівця, а Висоцький – йде в Київ на підвищення. У Черкаській області - губернатор №2 Ігор Шевченко, який поступово починає в’їжджати в курс справ і бере ситуацію з будівництвом 21 амбулаторії під «особистий контроль». Шевченко випромінює стриманий оптимізм і обережно говорить про те, що до кінця 2019 року об’єкти введуть в експлуатацію.
Комети Зеленського


Проте за 100 днів Президент звільняє Ігоря Шевченка. Естафету «особистого контролю» за амбулаторіями перехоплює заступник голови ОДА Віктор Карпенко, про що повідомляє на своїй сторінці на фб.

Однак днями в Черкаській ОДА не буде вже й Карпенка. Залишається губернатор Черкащини №3 Роман Боднар, якому на підмогу днями приїде команда аж з «самих Чернівців». Хтось з прибульців за традицією, що склалася, теж візьме ситуацію з амбулаторіями під «особистий контроль»…

Тим часом за 21 день до 2020 року жоден об’єкт не введений в експлуатацію. Інтелектуальна й бізнесова спільноти гадають – яких заступників принесе нам лихий вітер змін цього разу?

Шевченка звільнили через 100 днів. Карпенка та Лебедцова – через 90-то. Чи буде Зе-команда послідовною, відправивши «чернівецьких» заступників та Боднара телят пасти через 80-т?

Сергій Цюрюпа
10.12.2019 19:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter