Оксюморон Боднара

Оксюморон БоднараМинулого тижня довелося взяти участь у програмі шалено популярної черкаської телеведучої Вікторії Курченко «Тема дня» на UA: Черкаси. Разом з Сергієм Пасічником спробували дати оцінку 100 дням Ігоря Шевченко на посаді голови Черкаської ОДА та призначенню черкаським губернатором Романа Боднара (відео програми тут).

Після того, як Вікторія розмістила відео на своїй сторінці на ФБ, новий очільник області подивився програму та дав кілька коментарів під дописом.

Головний коментар такий: «Очевидно, що політичні експерти переоцінили вплив моєї скромної персони на депутатів обласної ради. Немає у мене такої мети.
Є певні принципи, від яких я не відмовлюсь ні за яких обставин. Залишаю за собою право говорити правду завжди і будь-кому…»

Все ж таки, кадрова політика Президента Зеленського – його найвразливіше місце.

Боднар - кадровий працівник СБУ. Відомо про нього - трохи більше, ніж нічого (пересвідчитися тут і тут). На офіційному сайті Черкаської ОДА в розділі «біографія голови ОДА» - порожнеча.

І пояснити дефіцит інформації у відкритих джерелах просто. Трудові здобутки офіцера Боднара не слід знати широким верствам населення, бо вони пов’язані з питаннями безпеки держави.

Зараз він схожий на крота, що роками працював у конторі глибокого буріння, як раптом – софіти, публічність, соцмережі, «буду говорити правду завжди і будь-кому…»

Через публічну недосвідченість голова Черкаської ОДА починає свою публічну активність саме з неправди. Адже завдання – мінімум для керівника регіону – говорити багато. Завдання-максимум – не казати зайвого. А «Кім Філбі» , який після 20 років нелегальної роботи, виходить до людей і обіцяє говорити правду будь-кому – це оксюморон…
Оксюморон Боднара

І ще – будь-який губернатор завжди працюватиме над тим, щоб мати сильний вплив на якомога більшу кількість депутатів облради. Стверджувати, що ти цього не робитимеш – лукавство, очевидне кожному.

Есбеушнику Боднару не позаздриш. Земне буття прожив наполовину, і тепер - всьому слід вчитися заново. У незнайомому середовищі, без команди, не маючи жодного дня на розкачку…

Але ще раз: питань до Боднара – обмаль. Про що думає Президент, роблячи такі призначення? Незбагненно…

Віктор Борисов
12.11.2019 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter