Спасіння екс-прокурорів у руках самих екс-прокурорів

Спасіння екс-прокурорів у руках самих екс-прокурорів- Цікаво у якій європейській країні можлива ситуація, коли особа підозрювана у трьох кримінальних провадженнях про хуліганство, побиття людей та працівників поліції може намагатись втручатись у особисте життя прокурора, хай навіть колишнього, за принципової позиції якого ці справи дійшли до суду?

Це – фрагмент учорашнього посту на ФБ екс-прокурора Черкаської області Сергія Овчаренка.

Він починає жити не прокурорським життям. Зокрема, складає іспити в адвокатській конторі, щоб зайнятися адвокатською практикою. Куди зненацька вривається Дмитро Кухарчук (відео інциденту – тут).

Варто нагадати, що не один Кухарчук не любить екс-прокурора Овчаренка. Так само його на дух не переносять мер Черкас Бондаренко (політичний «дах» Кухарчука) і депутат обласної ради від «Батьківщини» Михайло Мушиєк. Вони теж є фігурантами по кільком кримінальним провадженням.
Спасіння екс-прокурорів у руках самих екс-прокурорів

Саме це «тріо» жалілося Зеленському на дії Овчаренка під час його першого президентського візиту в Черкаси. Саме вони були бенефіціарами акцій протесту «стурбованої громадськості» біля стін обласної прокуратури, спрямованими персонально проти Овчаренка. Який, за їхньою інформацією, за кілька місяців до початку президентських виборів отримав вказівку від Петра Порошенка створити проблеми людям, які представляли на Черкащині Юлію Тимошенко. Вона, а не Зеленський, бачилася тоді 5-му Президенту України найголовнішим конкурентом на виборах.
Спасіння екс-прокурорів у руках самих екс-прокурорів

За великим рахунком, бігання за відставним прокурором з увімкненою камерою мобільного телефону демонструє «широту» натур Бондаренка-Мушиєка-Кухарчука, які не гребують добивати того, хто впав. Всі «зони» Черкащини аплодують стоячи…

Проте є й інший аспект проблеми. І він має значення для всієї правоохоронної системи. Дрібні капості екс-прокурору, які показово викладаються в Інтернет – публічне застереження чинним прокурорам з боку напівкримінального черкаського політбомонду. І тут варто не забувати, що коли в державі «стрьомні» типи починають показово принижувати вчорашніх прокурорів – завтра непереливки стане всім людям доброї волі. Навіть не сумнівайтеся…

Самому ж екс-прокурору Овчаренку допоможе творча спадщина Ільфа та Петрова. Перефразовуючи класиків, «спасіння екс-прокурорів, з яких намагаються зробити «терпіл», в руках самих екс-прокурорів».

Щоб побачити, хто доклав руку до подібного стану речей з дотриманням прав громадян в Україні, Сергію Овчаренку достатньо подивитися в дзеркало. І вчитися чинити опір хуліганам. Вчитися з нуля, як звичайній людині…

Юлій Бютов
24.09.2019 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter