LIFTьор

LIFTьор Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко - показово неговіркий. Симпатики скажуть – людина діла, а не слова. Скептики не погодяться: йому просто нічого поки що сказати. Однак, схоже на те, що мовчанка Шевченка не триватиме довго…

9 вересня на офіційному сайті Черкаської ОДА з’явилося повідомлення. Голова ОДА інформує, що 7 вересня в області стартувала програма, згідно з якою голів районних державних адміністрацій області обиратимуть за допомогою проєкту LIFT.

LIFT — це проєкт команди Володимира Зеленського.

LIFT надає можливість чесного і прозорого відбору:

— вакансії публікуються на загальнодоступному сайті;

— немає обмежень, подати заяву на вакансію може кожен;

— кандидати отримують особистий кабінет з інформацією про статус проходження резюме;

— кандидати комунікують з рекрутерами, проходять інтерв’ю та низку перевірок і тестувань.

— після проходження всіх процедур LIFT кандидати потрапляють на співбесіду до голови ОДА і отримують рекомендації для затвердження на посаді.

Зайдіть на сайт LIFT. Кількох хвилин вистачить. При цьому варто звернути увагу на два моменти, про які не сказав Ігор Шевченко.

Усім охочим претендентам, крім заповнення анкет, співбесід та різноманітних тестувань, пропонують:

а) «Розказати ідею»

Зробити це треба в три етапи: 1) розкажіть ідею в подробицях; 2) підкріпіть файл з презентацією; 3) надішліть на розгляд та чекайте відповіді;

б) «Поділіться готовим продуктом». І так само…

«Маєте готовий продукт? 1) розкажіть ідею в подробицях; 2) підкріпіть файл з презентацією розробки або лінк на готовий продукт; 3) ваша анкета готова до розгляду.

А тепер згадаємо, що сам Шевченко був призначений на посаду губернатора завдяки особистому знайомству з Президентом Зеленським. Критерії, за нікому не відомий бізнесмен з Італії, завоював президентську довіру- невідомі.
LIFTьор

І саме співбесіда Шевченка з охочими стати головами РДА на Черкащині – завершальний етап відбору.

Уявляєте, як будуть старатися претенденти? І скільки одразу цікавих ідей на «шарка» отримає людина, яка відверто страждає через їх нестачу!

У Юрія Полякова є роман «Замыслил я побег». Один з епізодів. У середині 90-х років герою – колишньому працівнику науково-дослідного інституту, що працював на космічну галузь і після 1991 року закрився, роблять вигідну пропозицію. Його колишній колега, що виїхав у США, пропонує викласти науковий проект. Якщо в США роботодавці екс-колеги вирішать, що проект вартий уваги, герою роману виплатять премію та запросять на роботу за океан.

Пізніше з’ясувалося, що такі пропозиції робилися багатьом працівникам цього НІІ. У середині 90-х науковці опинилися на вулиці. Працювали охоронцями, торгівцями на ринку, вартували стоянки авто.

І всі викладалися повною мірою. Згодом отримували листа з Америки, в якому їм дякували за цікаву ідею, втілити в життя яку поки що «не було можливості». А насправді над значною частиною цих проектів, отриманих безкоштовно й на «дурняк», працювали вже американські спеціалісти…
LIFTьор

Ідеї – то найдорожчий товар. І голова Черкаської ОДА скоро матиме безкоштовний доступ до всього того, що йому щиросердно викладуть честолюбці з усієї області.

При цьому не дуже зрозуміло - навіщо головам РДА бути креативними? Креативний чиновник - то завжди небезпека для бюджету. Досить того, щоб голова РДА працював у межах законодавчого поля і дисципліновано стежив за порядком у своєму районі.

Але очевидно одне: недовго залишилося Шевченку бути «великим німим»…

Олександр Арабач
10.09.2019 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter