Одарич прилетів. Отже вибори - близько

Одарич прилетів. Отже вибори - близькоЕкс-мер Черкас Сергій Одарич, який нині проявляє численні таланти в ролі керуючого партнера на Буковинській фабриці гнуто-клеєних деталей «Ламель», приїхав у Черкаси. Одарич написав на ФБ, що за три дні провів кілька десятків зустрічей з «абсолютно різними людьми».

Хоч люди й різні, але всі вони мають один висновок, пише Одарич: у Черкасах побудована найбільша і бездоганна система здирництва і розкрадання бюджетних коштів. Одарич із знанням справи пояснив, що являє собою остання комунальна афера Борт-Бонд-Борд (читати тут)

Приїзд буковинського вигнанця не пройшов непоміченим в оточенні чинного мера. Журналіст та політтехнолог Валерій Воротник вважає, що Сергій Одарич не має шансів перемогти на місцевих виборах. А угрупування Бродського в Черкасах гуртується на підтримку кандидатури Віктора Євпака, який на виборах до Верховної Ради посів 2-ге місце по 194-му округу, балотуючись від «Голосу».
Одарич прилетів. Отже вибори - близько

Без сумнівів, приїзд Одарича в Черкаси – ще один дзвіночок, що сповіщає: позачергові місцеві вибори восени 2019-го дуже ймовірні. Їх проведення вкладається в лінію Президента Зеленського, спрямовану на повне оновлення влади в Україні.

Активність Одарича – однозначне свідчення того, що команда Бродського буде боротися за Черкаси. При цьому не факт, що Одарич – збитий льотчик. Місяць активності й креативу (є ж бо чудовий інформмайданчик – партійна ТРК «Вікка»), соціологічні заміри політичних уподобань черкащан, а там – як знати…

Біда лише в тому, що критика Одаричем оборудок Бондаренка тому й переконлива, що це – його ідейний близнюк.
Одарич прилетів. Отже вибори - близько

Так, якщо порівнювати особисті якості Одарича й Бондаренка – то між ними глибока інтелектуальна прірва. І подолати її чинному меру Черкас навряд чи до снаги. Але різниця між мером Одаричем та мером Бондаренком – досить умовна.

Сергій Олегович формував команду на принципі особистої відданості, спирався на представників групи Бродського, підсилюючи її представниками відомого ОЗУ. Причина його безперервних конфліктів з депутатами міськради полягала в тому, що всі ласі шматки бюджетного пірога розділялися між «своїми».

Команда Анатолія Васильовича – частково віддані йому люди по партійній лінії, частково – люмпени. Конфлікти з депутатським корпусом ґрунтуються на звинуваченнях мера в тому, що він сприяє спрямування бюджетних коштів «своїм».

І Одарич (Бродський), і Бондаренко – типові представники місцевих кланів, метою яких є радикальне покращення свого життя за рахунок бюджету міста. Тому й оборудки одне одного вони бачать чітко, як на долоні.

Справді проривом для Черкас стане мер, який спиратиметься не на «своїх», а на фахівців. І який зуміє сприяти ефективному розподілу коштів місцевого бюджету в інтересах територіальної громади, а не власної команди.

Серед ймовірних учасників можливих позачергових місцевих виборів у Черкасах таких кандидатів поки що не видно.

Денис Сирцов
22.08.2019 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter